کد خبر : 94030       تاریخ : 1396/08/15 09:46:18
سومین MRI در شهر بوشهر راه اندازی می شود
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد:

سومین MRI در شهر بوشهر راه اندازی می شود

پیغام: رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر از راه‌اندازی ام آر آی دوم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر در بیمارستان شهدای خلیج فارس خبر داد.

پیغام: رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر گفت: عملیات ساخت و راه‌اندازی ام آر آی دوم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر به ‌زودی در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر آغاز می‌شود.

به گزارش «پیغام»؛ دکتر سعید کشمیری در گفتگوی اختصاصی با وب‌دا، گفت: با توجه به نیاز روزافزون جامعه به خدمات تشخیصی، ساخت و راه‌اندازی ام آر آی دوم بیمارستان شهدای خلیج فارس در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفته است که به‌زودی عملیات ساخت آن آغاز می‌شود.

وی در حاشیه بازدید از محل ساخت این بخش در بیمارستان شهدای خلیج فارس، گفت: ساخت این بخش با اولویت ویژه‌ای در دستور کار دانشگاه قرار گرفته است و همزمان با آغاز عملیات عمرانی، مقدمات انتقال دستگاه جدید به استان آغاز می‌شود تا بتوان در کوتاه‌ترین زمان ممکن از این بخش بهره‌برداری کرد.
به‌زودی آنژیوگرافی دوم بیمارستان قلب بوشهر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر گفت: آنژیوگرافی دوم بیمارستان تخصصی قلب بوشهر در آینده نزدیک افتتاح می‌شود و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

 

دکتر سعید کشمیری اضافه‌کرد: عملیات عمرانی و نصب تجهیزات لازم انجام شده است و پس از تست نهایی و آمادگی کامل این بخش دستگاه دوم آنژیوگرافی بیمارستان تخصصی قلب بوشهر به بهره‌برداری می‌رسد.
 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=94030

نظـــرات شمـــا