کد خبر : 92365       تاریخ : 1396/06/21 11:32:12
 تبادار گزینه نهایی استانداری فارس شد
با اجماع نمایندگان فارس:

تبادار گزینه نهایی استانداری فارس شد

عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس با بیان اینکه چهارشنبه هفته جاری استاندار جدید فارس در هیات دولت معرفی می شود، جزئیات نشست رأی‌گیری برای انتخاب استاندار جدید را تشریح کرد.

به گزارش «پیغام»داریوش اسماعیلی اظهار داشت: جلسه مجمع نمایندگان فارس با حضور اکثریت نمایندگان این استان تشکیل شد که در این نشست کاندیداهای مختلف معرفی و سپس رأی‌گیری با ورقه صورت گرفت.

وی افزود: در این رأی‌گیری هر نماینده نام ٣ نفر را روی ورقه و به‌طور مخفی نوشتند و نهایتاً اسماعیل تبادار با سابقه معاون عمرانی استانداری فارس و استانداری بوشهر به‌عنوان نفر اول و همتی استاندار فعلی قزوین به‌عنوان نفر دوم و جواد اطاعت به‌عنوان نفر سوم حائز اکثریت آراء شدند،ضمن اینکه ابراهیم انصاری لاری نیز تنها حائز ٣ رأی در مجمع نمایندگان شد.

نماینده خرامه، کوار و سروستان در مجلس شورای اسلامی همچنین به نقل از سامانی معاون امور مجلس وزارت کشور بیان داشت: نظر رئیس‌جمهور برای استان‌های بزرگ، انتخاب استانداران غیربومی است.

وی که در گفتگو با فارس تصریح کرد: بر اساس اطلاعات رسیده، وزیر کشور نیز تبادار را جهت استانداری استان فارس کتباً معرفی و در جلسه روز چهارشنبه هفته جاری هیات دولت، این موضوع به تصویب خواهد رسید.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=92365

نظـــرات شمـــا

گفت:
جناب انصاری هفته گذشته از قبول مسئولیت انصراف داده اند و در لیست سه نفره مذکور اسم ایشان نبوده است ..و اصولا در رای گیری نمایندگان به عنوان گزینه مطرح نبوده اند و ذکر این نکته که ایشان تنها حائز 3 رای بوده است اساسا کذب است اگر چه شخصیت علمی، مدیریتی و فرهنگی ایشان بر همگان روشن است و نیازی به حداکثر مطلق ارا هم ندارند .. و ذکر این مطالب کذب صرفا غرض ورزی است
1396/06/21