کد خبر : 449       تاریخ : 1392/03/30 13:00
ماشاءالله حیدرازاده: پیروزی آقای روحانی پیام روشن تداوم اصلاحات را در خود دارد

ماشاءالله حیدرازاده: پیروزی آقای روحانی پیام روشن تداوم اصلاحات را در خود دارد

همگان به خوبی می دانند که کناره گیری عارف که به توصیه خاتمی و به قصد اجماع اصلاح طلبان صورت گرفت، باعث شد بسیاری از کسانی که قصد آمدن پای صندوق های رأی را نداشتند، به رأی دادن ترغیب شوند.

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: پیروزی آقای روحانی پیام روشن تداوم اصلاحات را در خود دارد.

ماشاء الله حیدرزاده روز دوشنبه در گفت و گو با پیغام افزود: این انتخاب همچنین یک نه بزرگ به هشت سال اقدامات ویرانگر در عرصه ی سیاسی، اقتصادی و دیپلماسی کشور است.

حیدرزاده با بیان این که موج حمایت از دکتر روحانی در فاصله ی دو روز پس از اعلام حمایت آقایان خاتمی و هاشمی شکل گرفت، افزود: اگر این حمایت صورت نمی گرفت، قطعا شاهد حضور خیره کننده ی مردم در پای صندوق های رأی نبودیم.

این فعال سیاسی در پاسخ به این سؤال که اعلام حمایت آقای خاتمی و هاشمی از حسن روحانی حامل چه پیامی است، گفت: اصلی ترین پیام این حمایت دلسوزی این دو شخصیت برجسته و نگرانی شان نسبت به آینده ی کشور است.

وی با بیان این که برخی از اصول گرایان شکست خورده تلاش می کنند، حسن روحانی را پس از پیروزی یک نامزد فراجناحی و حتی اصول گرا و جدا از اصلاح طلبان نشان دهند، گفت: مشخص است که این یک ادعای مضحک و از سر ناچاری است.

حیدرزاده افزود: حمایت آقایان خاتمی و هاشمی از روحانی و تصریح رئیس  جمهور منتخب در شعارهای انتخاباتی اش که خود را ادامه دهنده راه آقایان هاشمی و خاتمی می دانست و نیز حمایت فراگیر اصلاح طلبان از روحانی کاملا مشخص کننده مشی اصلاح طلبانه ی او است اگر چه وی به درستی گفته است که فردی میانه رو و فراجناحی است.

این فعال سیاسی اصلاح طلب همچنین کناره گیری محمد رضا عارف نامزد اصلاح طلبان به نفع روحانی را یکی دیگر از نشانه های اصلاح طلب بودن روحانی ذکر کرد و افزود: همگان به خوبی می دانند که کناره گیری عارف که به توصیه خاتمی و به قصد اجماع اصلاح طلبان صورت گرفت، باعث شد بسیاری از کسانی که قصد آمدن پای صندوق های رأی را نداشتند، به رأی دادن ترغیب شوند.

حیدرزاده افزود: در عین حال همه ی ما معتقدیم که دولت آینده باید نگاهی معتدل و مبتنی بر شایسته سالاری را بر خود حاکم کند تا به دور از تنش ها و درگیری ها در کاهش مشکلات فراوان فعلی موفق باشد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=449

نظـــرات شمـــا

تنگستاني گفت:
جناب آقاى معتمد شاعر نجيب ومستعدازدرج مصاحبه اينگونه از اشخاصى تندرو كه فاقد بينش سياسى وتفكراتى متناسب بااحوال مردم است تجديد نظر نماييد.زيرابرچسب نام اشخاصى كه مشكلاتى خارج از فعاليت هاى سياسى دارند ونمودرشدخودرادرعوامفريبي وهوچى گرى وماجراجويي ميداند به فرهنگ سياسى شما لطمه ميزند.
1393/01/15