کد خبر : 444       تاریخ : 1392/03/30 13:00
دکتر عمادی: وظیفه ی ما پاس داشت اين اميد و اعتماد است

دکتر عمادی: وظیفه ی ما پاس داشت اين اميد و اعتماد است

اين پيروزي بزرگ كه با عزم جدي و تدبير ملت ايران برای برون رفت از وضع بغرنج اقتصادي و بين المللي كنوني حاصل شده است، بايد با آگاهي مراقبت و عمل صالح همه ما ايرانيان پيگيري شود.

دکتر عبدالرسول عمادی

انتخاب يك حقوق دان ديپلمات كه در طي سه دهه پس از پيروزي انقلاب اسلامي همواره در صحنه هاي حساس و عرصه هاي خطير مانند فرماندهي دفاع مقدس، نمايندگي مردم در نظام قانون گذاري، عضويت مجمع تشخيص مصلحت نظام و مديريت هاي موفقي كه به پيشبرد اهداف نظامي سياسي و اقتصادي نظام جمهوري اسلامي منجر شده است، به علاوه خصوصيات ذاتي شخصيتي دكتر حسن روحاني از قبيل شجاعت ، دقت نظر و روشن بيني ، هوشمندي سرشار ، موقعيت شناسي و درك و دريافت دقيق جايگاه ايران در عرصه هاي ملي و بين المللي و علاوه بر همه اين ها شناخت اولويت هاي امروز اقتصاد ايران در حوزه سياست گذاري هاي كلان و مديريت عرصه هاي خرد اقتصاد، اميد و اعتمادي را كه متاسفانه مي رفت تا به حداقل ممكن برسد، احيا كرد و شادماني ملت ايران در شب پس از اعلام نتايج انتخابات رياست جمهوري اين اميد و اعتماد را به نمايش گذارد.

به نظر مي رسد اولين وظيفه ما ايرانيان پس از چنين انتخاب دقيق و هوشمندانه و تحسين برانگيزي، تلاش در پاس داشت اين اميد و اعتماد است. همكاري صميمانه با دولت ، مجاهدت و تلاش  حداكثري و مطالبات حداقلي مي تواند ما را به اهداف نزديك كند و افزودن بر توقعات و نگاه بدبينانه و انتظارات زود هنگام و نسنجيده آفت اين راه است.

 اين پيروزي بزرگ كه با عزم جدي و تدبير ملت ايران برای برون رفت از وضع بغرنج اقتصادي و بين المللي كنوني حاصل شده است، بايد با آگاهي مراقبت و عمل صالح همه ما ايرانيان پيگيري شود. اين بهترين انتخاب است بدون ترديد بر اين انتخاب تا حصول نتيجه پاي بفشاريم.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=444

نظـــرات شمـــا