کد خبر : 1624       تاریخ : 1392/05/30 14:50
نشریه پیغام 16 ساله می شود

نشریه پیغام 16 ساله می شود

نشریه ی پیغام 16 ساله می شود؛ یعنی 16 سال است که نشریه ی پیغام دراستان بوشهر اطلاع رسانی می کند؛ 16 سال است قلم آقای معتمد کلمات را بر صفحه ی سپید کاغذ می نشاند و کمی و کاستی ها را به گوش مسئولان می رساند و چه خوب که این سال های پر فراز و نشیب را روزهای روشن و تاریک را از سر گذراند و 16 ساله شد.

مریم خویینی

(روزنامه نگار)

همه ما این روزها به طرز شگفت آوری در دنیای "اخبار" گیر کرده ایم ،بعضی وقت ها خبرها ما را خوشحال می کنند؛ بعضی وقت ها ناراحت و غمگین، اما الان قرار است از یک خبر خوشحال کننده بگویم:  نشریه ی پیغام 16 ساله می شود؛ یعنی 16 سال است که نشریه ی پیغام دراستان بوشهر اطلاع رسانی می کند؛ 16 سال است قلم آقای معتمد کلمات را بر صفحه ی سپید کاغذ می نشاند و کمی و کاستی ها را به گوش مسئولان می رساند و چه خوب که این سال های پر فراز و نشیب را روزهای روشن و تاریک را از سر گذراند و 16 ساله شد. عجب خوب تلنگر می زند این "پیرزن منگ منگو" و چه نگاه صادقانه ای دارد خانم راضیه عقیلی مهر.،درود بر دکتر عاشوری نژاد که از همراهی و همگامی با دوستان مطبوعاتی خسته نشده است.

چیز دیگری نمی توانم بگویم جزاین که خوشحالم برای دوستان مطبوعاتی و دوستانم در هیأت تحریریه ی پیغام. امیدوارم تنها برای مردم شریف، محجوب و صبور بوشهر قلم بزنند و برای توسعه و پیشرفت استان بوشهر گام بردارند.

دوستان خوبم آقایان معتمد، جهانبخشان، احمدنیا، حشمتی، دکتر عاشوری نژاد، ولی زاده و خانم ها جمالی ، عقیلی مهر و حسینی قلمتان همیشه جاری و سبزباشد.

*روزنامه نگار


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=1624

نظـــرات شمـــا