کد خبر : 113751       تاریخ : 1399/01/18 13:40:15
احتمال برگزاری بازی‌های لیگ برتر در بوشهر

احتمال برگزاری بازی‌های لیگ برتر در بوشهر

سازمان لیک برتر فوتبال برای برگزاری ادامه لیگ نوزدهم برنامه‌های زیادی را در جلسات مختلف بررسی می‌کند. مسئولان این سازمان در پی آن هستند تا با بررسی همه پیشنهادات، بهترین تصمیم را بگیرند و بتوانند لیگ را به پایان برساند.

به گزارش «پیغام»؛ سازمان لیک برتر فوتبال برای برگزاری ادامه لیگ نوزدهم برنامه‌های زیادی را در جلسات مختلف بررسی می‌کند. مسئولان این سازمان در پی آن هستند تا با بررسی همه پیشنهادات، بهترین تصمیم را بگیرند و بتوانند لیگ را به پایان برساند.

در این بین یکی از طرح‌های مطرح شده متمرکز کردن برگزاری مسابقات در شهر‌های جنوبی کشور است. به نظر می‌رسد با توجه به این که ویروس کرونا در هوای گرم تاثیر بسیار کمتری روی افراد دارد و هوای شهر‌های جنوبی رو به گرمی است مسئولان برگزاری مسابقات طرح تمرکز بازی‌ها در این شهر‌ها را در دستور بررسی قرار دادند.

شهر‌های اهواز، آبادان، بوشهر و حتی جزیره کیش با توجه به داشتن زمین‌های چمن مناسب کاندیدای برگزاری احتمالی بازی‌ها هستند. در صورتی که این طرح مورد موافقت قرار گیرد کلیه ۱۶ تیم حاضر در لیگ برتر در جنوب کشور دور هم جمع می‌شوند و در مسابقات بدون تماشاگر بازی‌ها را برگزار و لیگ را به پایان می‌رسانند.

با این شرایط، باید دید با توجه به تلاش ستاد مبارزه با کرونا چه زمانی شرایط برای ادامه لیگ فراهم خواهد شد و کدام طرح برای ادامه مسابقات رای می‌آورد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=113751

نظـــرات شمـــا