کد خبر : 105327       تاریخ : 1397/09/28 13:55:14
انعقاد بزرگترین قرار داد تعیین صلاحیت حرفه ای شاغلان پارس جنوبی
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر خبر داد:

انعقاد بزرگترین قرار داد تعیین صلاحیت حرفه ای شاغلان پارس جنوبی

پیغام: مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر از انعقاد بزرگترین قرارداد همکاری تعیین صلاحیت حرفه ای شاغلین در صنعت بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر و مجتمع گاز پارس جنوبی خبر داد.

به گزارش«پیغام»؛ عبدالمجید دراهکی با بیان  اینکه این قرارداد جهت تعیین صلاحیت و آموزش 12 هزار نفر از پرسنل رسمی،قرارداد مستقیم و نیروهای پیمانکاری شاغل در مجتمع گاز پارس جنوبی است،اظهار داشت:این قرارداد همکاری در راستای تفاهم نامه همکاری بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و شرکت ملی گاز منعقد شده است.
وی با اشاره به اینکه ارتقاء مهارت شاغلین هر صنعت زمینه ساز توسعه صنعت خواهد بود افزود: ارتقاء مهارت شاغلین در مجتمع گاز پارس جنوبی بر اساس ظرفیت و نیاز هر پالایشگاه انجام خواهد گرفت.

دراهکی آموزش را پایه و اساس توسعه کشور عنوان کرد و اظهار داشت: در راستای تربیت مربیان ماهر و توانمند در راستای نیاز صنایع استان مجتمع گاز پارس جنوبی پایلوت تربیت مربیان در حوزه نفت و گاز در کشور می شود.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر با بیان اینکه ارایه آموزش در پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی با اولویت نیروهای پیمانکاری انجام خواهد شد،اضافه کرد: تمامی استاندارد های مهارتی همراستا با نیاز مجتمع گاز پارس جنوبی در استان بوشهر تدوین در فاز های پالایشگاهی اجراء خواهد شد.

مهارت آموزی پایه و اساس اشتغال پایدار است

مدیر کامل مجتمع گاز پارس جنوبی نیز با بیان اینکه توانمندسازی نیروی انسانی در هر سازمانی عامل پیشرفت و موفقیت در آن مجموعه خواهد بود گفت: مجموعه کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی در سه حوزه رسمی،قراردادی و پیمانکاری تقسیم می شود که اولویت آموزش این مجموعه در فاز نخست برای نیروهای پیمانکاری می باشد.
هادی هاشم زاده فرهنگ با اشاره به اینکه پارس جنوبی امانتی در دست همه مسئولان است،اظهار داشت: پشبرد خوب در اجرای این تفاهم نامه همکاری نقشی اساسی در توسعهو پیشرفت صنعت کشور خواهد داشت.


وی از آمادگی نیروهای مجتمع گاز پارس جنوبی در جهت اجرای هر چه بهتر این تفاهم نامه همکاری خبر داد و افزود: با بررسی های انجام شده در فضای بیرونی مجتمع گاز پارس حنوبی تنها دستگاهی که صلاحیت برگزاری خوب و مفید دوره های آموزشی برای ارتقاء مهارت شاغلین در صنعت را دارد مجموعه آموزش فنی و حرفه ای است.
مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی با بیان اینکه زمینه همکاری با آموزش فنی و حرفه ای در همه حوزه ها محیا است،اضافه کرد: در فاز نخست آموزش ها به صورت پایلوت در پالایشگاه سوم و نهم مجتمع گاز پارس جنوبی اجرا خواهد شد. 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=105327

نظـــرات شمـــا