کد خبر : 104822       تاریخ : 1397/09/05 09:54:12
 انتخابات شورایاران محلات شهر بوشهر بزودی برگزار می شود
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر:

انتخابات شورایاران محلات شهر بوشهر بزودی برگزار می شود

پیغام: رئیس کمیسیون فرهنگی شورا از برگزاری انتخاب شورایاران محلات شهر بوشهر خبر داد.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی شورا؛ طاهره شمشیری با اشاره به مجوز صادر شده توسط وزارت کشور، گفت: انتخاب شورایاران محلات در دوره پنجم، طی ماههای آینده با هماهنگی فرمانداری بزودی برگزار خواهد شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورا با قدردانی از زحمات شورایاران محلات شهر بوشهر بر همکاری و همراهی هرچه بیشتر  شورایاران با شهرداری و شورای اسلامی شهر بوشهر، برلزوم پیگیری مطالبات مردم و حل مشکلات آنها تأکید کرد.

وی با بیان اینکه شورایاران محلات بازوان توانمند مدیریت شهری و از عوامل بسیار تأثیر‌گذار در پیشبرد اهداف شورا و شهرداری در جهت توسعه هرچه بیشتر شهر به شمار می‌روند گفت: شورا، شهرداری و شورایاران محلات در کنار یکدیگر خواهند بود تا ما بتوانیم هرچه بهتر و مفیدتر در خدمت مردم عزیز باشیم و با رفع نیازمندی و مشکلات آنها، رضایت‌مندی شهروندان عزیز را فراهم سازیم‌.

شمشیری خواستار فعال شدن سریع تر دبیرخانه نکوداشت روز بوشهر شد و افزود: جای تعجب است که چرا مجموعه شهرداری و سازمان فرهنگی در این زمینه تعلل می کنند، ولی شک نداشته باشید ما دیگر زیر بار برنامه های دقیقه 90 نخواهیم رفت، آن هم در شرایطی که امیدواریم امسال تحولاتی درخصوص برنامه های روز بوشهر داشته باشیم.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر همچنین از اجرای طرح فیستوال بازار با هماهنگی اتاق اصناف در ماههای اسفند و فروردین به منظور عرضه کالا با قیمت و تخفیف مناسب تر خبر داد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=104822

نظـــرات شمـــا