کد خبر : 104687       تاریخ : 1397/08/20 08:37:45
روند جذب افراد بی سواد در دوره سواد آموزی رضایت بخش است
معاون سواد آموزی استان بوشهر:

روند جذب افراد بی سواد در دوره سواد آموزی رضایت بخش است

پیغام: معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: عملکرد جذب سوادآموزی در سال جاری در دوره انتقال بیش از101 درصد بوده است.

به گزارش«پیغام»،غلامرضا دانش فر، در نشستی با قدردانی از تلاش ها و فعالیت های صورت گرفته در زمینه جذب بیشتر افراد محروم از سواد در استان، اظهارداشت: در سال جاری تحصیلی با عملکرد بیش از صد درصدی در بحث جذب سوادآموزی در دوره انتقال رشد قابل قبولی داشته ایم.
معاون سوادآموزی استان به تفاوت آمار تحت پوشش سواد آموزی دوره انتقال در نقاط مختلف استان پرداخت و افزود: سعدآباد، بردخون، دلوار و جم به ترتیب دارای بیشترین درصد در فعالیت جذب سوادآموزان دوره انتقال بوده اند.
وی با ذکر این نکته که" روند رو به رشد جذب افراد بی سواد  در دوره سواد آموزی در استان بوشهر نیز رضایت بخش است." ادامه داد: تمام توان و تلاش ها بر این هست تا افراد بی سواد بیشتری  در دوره سوادآموزی در استان تحت پوشش قرار گیرند.
این مقام مسئول با تأکید بر این که با وجود عملکرد مثبت در زمینه تحت پوشش قرار دادن افراد در دوره انتقال،گفت: اولویت اصلی ما همچنان جذب افراد محروم از سواد در دوره سوادآموزی است و باید  در این زمینه در مناطق و شهرستان های استان تلاش بیشتری گیرد.
وی در پایان سخنانش اظهار امیدواری کرد و افزود:با همکاری بیشتر دستگاه های دیگر اجرایی در استان و نیز با اجرای طرح های مختلف سوادآموزی شاهد کاهش قابل توجه معضل بی سوادی در جامعه باشیم.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=104687

نظـــرات شمـــا