کد خبر : 103993       تاریخ : 1397/07/11 10:47:59
لغو تعطیلی پنجشنبه ها در ادارات بوشهر
با اعلام معاون استانداری بوشهر؛

لغو تعطیلی پنجشنبه ها در ادارات بوشهر

در بخشنامه ای که امروز (چهارشنبه) از سوی زرین فر معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر به دستگاههای اجرایی ابلاغ شده، از شنبه 14 مهرماه سالجاری (ابتدای هفته آینده) زمان فعالیت دستگاههای اجرایی تغییر می کند.

پیغام: ساعت کار ادارات استان بوشهر تغییر و تعطیلی پنجشنبه ها نیز لغو شد.

به گزارش«پیغام»؛در بخشنامه ای که امروز (چهارشنبه) از سوی زرین فر معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر به دستگاههای اجرایی ابلاغ شده، از شنبه 14 مهرماه سالجاری (ابتدای هفته آینده) زمان فعالیت دستگاههای اجرایی تغییر می کند.

براین اساس، ادارات از شنبه تا چهارشنبه ساعت 7 تا 14:30 فعالیت می کنند. همچنین پنجشنبه ها نیز از 7 تا 13:30 ادارات دایر می باشند.

در این ابلاغیه، هدف از تغییر ساعت کار ادارات، با توجه به شرایط اقتصادی و به منظور ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مراجعین عنوان شده است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=103993

نظـــرات شمـــا

کارمند گفت:
آقایان مگر چشونه الحمدلله که همه چیزشون مهیاست و نمیخان خودشون دنبال بدبختی برن بهیچ وجه فکر کارمندای غیر بومی رو نکردن که مجبورند بی وسیله یا با صرف هزینه زیاد تردد هرروز رفت و آمد کنند خدا خودش کاری کند این حداقل چیزی بود که کارمندای بدبخت تو این گرمای جهنم استان داشتن تا خستگی کار تو این شرایط بد رو دوروز آخر هفته رد کنند که اینم گرفتن به بهانه بهبود اوضاع اقتصادی و تکریم ارباب رجوع اگه اینطوره چرا برای تهران پایتخت نیست که مرکز اقتصاد ایران و تراکم ارباب رجوعه؟ چرا اینهمه تبعیض مگر به کارمندای بینوای استان بوشهر چه امتیازی میدادن بابت کار کردن تو این گرمای طاقت فرسا که سلامتی روح و جسم رو از همه گرفته و حالا این دستور که بیملاحظه و بدون تفکر گرفته شده و فقط باری شد مزید بر بارها و فشارهای روحی روانی و مالی بیشتر بر کارمندای کم توقع و صبور اما بدبخت استان خدا را خدا را که کارمند هم جزیی از مردم و ارباب رجوع و سهامدار این انقلاب است و فقط و فقط باید بعد از چهل سال همچنان اطاعت کند و از هیچ حقی دم نزد و صرفا مطیع اوامرمقامات بالاتر و آقایانی باشد که بهیج وجه شرایط کاری اشان با یک کارمند معمولی شباهت نداردو فراموش کرده اند کارمند هم بنده خداست و از جنس مردم با همان مشکلات خلق خدا و معتقد به رسول الله و اهل بیت و وفادار به نظام و مملکت و ملت که وظیفه و حقوق خود را بخوبی میداند اما در قبال وظیفه و خدمتگزاریش برایش حقی نمانده است و حداقل امتیازات او را بنا حق از او میگیرند و دستش به هیج الا خدا بند نیست.
1397/07/14