کد خبر : 103751       تاریخ : 1397/07/02 08:30:19
دادستان بوشهر: متهمان ممنوع‌الخروج هستند
شناسایی پنج متهم به اختلاس در شرکت پخش فرآورده‌های نفتی بوشهر؛

دادستان بوشهر: متهمان ممنوع‌الخروج هستند

پیغام: دادستان بوشهر میزان اختلاس اخیر در شرکت پخش فرآورده های نفتی بوشهر را براساس گزارش اولیه 52 میلیارد ریال اعلام کرد و از ممنوع الخروجی متهمان خبر داد.

به گزارش«پیغام»؛ علی حسن پور افزود: در حین انجام تحقیقات شرکت پخش فرآورده های نفتی میزان اختلاس را حدود 52 میلیارد ریال اعلام کرد که دستگاه قضا برای ارائه نظر کارشناسی باید بررسی های لازم را انجام دهد.
وی درباره فرار متهمان به اختلاس در شرکت پخش فرآورده های نفتی بوشهر اظهارداشت: با توجه به دستور ممنوعیت خروج متهمان و اعلام به مراجع ذیربط هیچگونه دلیلی مبنی بر خروج آنها از مبادی رسمی وجود ندارد و تاکنون خروج آنها برای دستگاه قضا محرز و تائید نشده است.
حسن پور یادآورشد: در تاریخ 6 شهریور ماه 1397 شرکت پخش فرآورده های نفتی ابتدا در گزارشی اختلاس 2 نفر به مبلغ 30میلیارد ریال را اعلام و پرونده برای رسیدگی به شعبه دوم بازپرسی ارجاع شد.
دادستان بوشهر بیان کرد: بازپرس پرونده دستور ممنوعیت خروج متهمان را در همان روز صادر و مراتب به اداره گذرنامه اعلام و تحقیقات اولیه درزمینه بررسی مدارک و مستندات موضوع انجام گرفت.
حسن پور ادامه داد: همچنین بازپرس پرونده در همان ابتدا دستور توقیف همه حساب های بانکی، اموال و املاک متهمان را صادر کرد و موضوع را به کارشناس مربوطه برای بررسی ارجاع داد.
وی یادآور شد: علاوه براین حکم جلب متهمان نیز به ضابطان اعلام شد که پس از انجام تحقیقات سه نفر دیگر نیز به عنوان متهم شناسایی و دستورات لازم در این زمینه صادر شده است.
دادستان بوشهر گفت: دستگاه قضایی میزان این اختلاس را به صورت دقیق و قانونی بررسی و اعلام می کند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=103751

نظـــرات شمـــا