کد خبر : 101300       تاریخ : 1397/04/23 12:20:53
تغییر لیست تیم ملی بسکتبال و اشتباه روابط عمومی/ ناگهان صمد اضافه شد!

تغییر لیست تیم ملی بسکتبال و اشتباه روابط عمومی/ ناگهان صمد اضافه شد!

در حالی که در خبر اولیه فدراسیون بسکتبال نام دوازده بازیکن برای حضور در تورنمنت اطلس منتشر شده بود به یکباره نام صمد نیکخواه بهرامی هم اضافه شد.

پیغام: در حالی که در خبر اولیه فدراسیون بسکتبال نام دوازده بازیکن برای حضور در تورنمنت اطلس منتشر شده بود به یکباره نام صمد نیکخواه بهرامی هم اضافه شد.

به گزارش«پیغام» به نقل از ایسنا، سایت رسمی فدراسیون بسکتبال ابتدا نام دوازده ملی پوش را برای حضور در تورنمنت اطلس چین اعلام کرد و رسانه ها نیز اعلام کردند که تیم ملی بدون کاپیتانش راهی چین می شود اما به یکباره روابط عمومی فدراسیون بدون انتشار اصلاحیه ای نام صمد نیکخواه بهرامی را در خبر اضافه کرد و مشخص شد کاپیتان تیم ملی نیز در چین به جمع ملی پوشان اضافه می شود.

نیکخواه بهرامی به دلیل کارهای شخصی با هماهنگی کادرفنی خارج از کشور است و قرار نبود در چین باشد اما به یکباره اعلام شده که او در کنار تیم خواهد ماند اما مشخص نیست چرا سایت رسمی فدراسیون چنین اشتباهی انجام می دهد و در این باره خبر اصلاحیه منتشر نکرده‌است.

فدراسیون بسکتبال که در سال های گذشته مشکلات زیادی از جمله ضعف در اطلاع رسانی داشت، در دوره مدیریت جدید هم همان مشکلات را دارد و اتفاق خاصی در این باره نیفتاده است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=101300

نظـــرات شمـــا