ایتالیا در آستانه از دست دادن جام جهانی
تیم ملی ایتالیا با این شکست بد در آستانه از دست دادن جام جهانی قرار دارد. شکست یک گلی در خانه حریف نتیجه بسیار بدی به حساب می آید و سوئد در دیدار برگشت با زدن یک گل می تواند بازگشت به مسابقه را برای ایتالیا بسیار سخت و نشدنی کند.
كدخبر: 94148
1396/08/20

پیغام: تیم ملی ایتالیا در آستانه حذف از مسابقات مقدماتی جام جهانی و از دست دادن جام جهانی 2018 قرار گرفته اتفاقی که بیش از 60 سال است رخ نداده.

به گزارش«پیغام» به نقل از عصرایران ، تیم ملی ایتالیا در دیدار رفت مسابقه پلی آف جام جهانی 2018 مقابل سوئد شکست خورد. لاجوردی پوشان در دیداری که نمایش خوبی بودند و شایسته شکست نبودند یک برصفر شکست خوردند تا دیدار سختی در بازی برگشت منتظرشان باشد.

تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 4، امیل فورسبرگ اولین خطر را روی دروازه آتزوری ایجاد کرد؛ اما توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دو دقیقه بعد نوبت ایتالیایی ها بود که تا آستانه باز کردن دروازه سوئد پیش بروند؛ اما ضربه سر بلوتی، روی ارسال متیو دارمیان، به شکل خطرناکی از کنار دروازه عبور کرد.

برتری تیم میزبان ادامه پیدا کرد و در مقابل بازیکنان ایتالیا تلاش می کردند تا با کنترل بازی، راهی به سوی دروازه سوئد پیدا کنند.

بازی تا پایان نیمه اول به همین ترتیب ادامه داشت و هر دو تیم صاحب یکی دو موقعیت خوب شدند؛ اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و به این ترتیب این نیمه بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم با حملات ایتالیا آغاز شد و ضربه کاندروا اولین موقعیت خطرناک این نیمه را ایجاد کرد؛ اما واکنش خوب اولسن، دروازه سوئد را نجات داد.

برتری ایتالیایی ها ادامه داشت؛ اما این تیم میزبان بود که در دقیقه 61 توانست به گل برسد. روی یک ارسال به محوطه جریمه ایتالیا، تایوونن توپ را به یوهانسون رساند و ضربه نه چندان محکم او، بعد از برخورد به دانیله ده روسی تغییر مسیر داد و وارد دروازه بوفون شد.

ایتالیایی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 70 به گل تساوی برسند؛ اما شوت تماشایی متیو دارمیان از پشت محوطه جریمه، با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد.

تلاش بازیکنان ایتالیا ادامه پیدا کرد و حملات زیادی روی دروازه سوئد ترتیب دادند؛ اما حتی 5 دقیقه وقت اضافه هم نتوانست کمکی به آنها بکند و در نهایت بازی با برتری 1-0 سوئد به پایان رسید. بازی برگشت دو تیم دوشنبه شب برگزار خواهد شد.

تیم ملی ایتالیا با این شکست بد در آستانه از دست دادن جام جهانی قرار دارد. شکست یک گلی در خانه حریف نتیجه بسیار بدی به حساب می آید و سوئد در دیدار برگشت با زدن یک گل می تواند بازگشت به مسابقه را برای ایتالیا بسیار سخت و نشدنی کند. 

منبع: