برگزاری 60 برنامه فرهنگی هنری در هفته کتاب در دشتی
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی گفت: امسال در هفته کتاب با مشارکت دستگاه های مختلف در قالب ستاد 60 برنامه فرهنگی هنری در این شهرستان برگزار می شود.
كدخبر: 94134
1396/08/17

به گزارش«پیغام»، حمید زارعی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: برنامه ها از 20 آبان با نواختن زنگ کتاب در مدارس و گشایش نمایشگاه بزرگ کتاب در دارالقرآن حضرت زینب(س) کنار دبستان شهید آستروتین خورموج آغاز و تا 30 آبان ادامه دارد.

وی اضافه کرد: در طول این هفته عضویت در کتابخانه های عمومی شهرستان رایگان است و ایستگاههای مطالعه و کتابخانه های مختلف کلاسی نیز افتتاح خواهد شد.
زارعی بیان کرد: اختتامیه جام باشگاههای کتابخوانی شهرستان، همایش بررسی جایگاه ادبی محمدخان همراه با رونمایی از دیوان محمدخان دشتی، اجرای صندلی مطالعه، تبلیغات محیطی با موضوع کتاب، تجلیل از کتاب خوانان برتر و خیران کتاب، جشن امضای نویسندگان ملی و شهرستانی، نواختن زنگ کتاب و برگزاری تور کتاب بخشی از این برنامه ها خواهد بود.
وی اضافه کرد: خورموج در سال گذشته موفق به کسب شهر برتر جام باشگاههای کتابخوانی در کشور شد و روستای درازی نیز در سال جاری جزو 10 روستای برتر دوستدار کتاب کشور قرار گرفت.

منبع: