یک فعال اصولگرا: احمدی نژاد یکی از فاسدترین دولت‌ها را در طول تاریخ ایران داشت
محمدمهاجری گفت: احمدی نژاد با نامه نوشتن به روحانی و ادعای اینکه با چندنفر در برابر خانه او برخورد شده، می‌خواهد فضا را شلوغ کند تا موضوع ساماندهی افراد و هزینه‌های انتقال آنان فراموش شود.
كدخبر: 124470
1399/11/28

پیغام: محمدمهاجری درباره افرادی که احمدی نژاد می‌گوید برای دعوت او به نامزدی انتخابات ریاست جمهوری جلوی خانه او جمع می‌شوند گفت: این افراد را با هزینه زیاد به تهران می‌آورند و حتی به بعضی از آن‌ها نمی‌گویند مقصد سفر کجاست.

به گزارش «پیغام به نقل از برنا، او افزود: الان که اطلاعات این موضوع لو رفته که افراد را تطمیع می‌کنند و هزینه‌های سفر و غذا و اسکان آن‌ها را می‌پردازند، احمدی نژاد با نامه نوشتن به روحانی و ادعای اینکه با چندنفر در برابر خانه او برخورد شده، می‌خواهد فضا را شلوغ کند تا موضوع ساماندهی افراد و هزینه‌های انتقال آنان فراموش شود.

مهاجری تاکید کرد: احمدی نژاد می‌خواهد آرتیست در صحنه سیاسی کشور باشد و یکی از راه‌های آرتیست شدن ایجاد این فضا است.

این فعال اصولگرا با بیان اینکه رای آوری احمدی نژاد توهم است، اظهار کرد: امروز احمدی نژاد می‌داند که در هیچ انتخاباتی تایید صلاحیت نمی‌شود و اگر تایید صلاحیت شود، رای نمی‌آورد.

او اضافه کرد: احمدی نژاد یکی از فاسدترین دولت‌ها را در طول تاریخ ایران داشت او در ایام پایانی دولتش ۱۸ میلیاردتومان از پول ریاست جمهوری را برداشت تا خرج دانشگاهی کند که وجود خارجی نداشت الحمدالله آن زمان متوجه شدند و جلوی این فساد گرفته شد، ولی سایر پرونده‌های او هرگز بررسی نشد.

او یادآور شد: قوه قضائیه در ۸ سال گذشته هیچ کار جدی در مورد رسیدگی و محاکمه احمدی نژاد انجام نداده است. ببینید در امریکا با ترامپ چه کردند. او در مقابل افکار عمومی محاکمه شد، اما در مورد احمدی نژاد حتی یک احضار ساده صورت نگرفته است.

 

منبع: