پاشازاده: تساوی، نه به درد ما خورد و نه به درد تراکتور
پیغام: سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: همه راه‌ها را روی تراکتور بستیم و مردانه جلوی آن‌ها ایستادیم.
كدخبر: 117167
1399/05/21

به گزارش «پیغام» به نقل از ایسنا؛ مهدی پاشازاده پس از تساوی تیمش مقابل تراکتور اظهار کرد: بازی جذابی بود و حیف که امتیازات این بازی تقسیم شد. این امتیاز بازی نه به درد ما و نه به درد آن ها خورد. کاری که ما در تمرینات انجام دادیم خیلی خوب بود و گفته بودم اگر ۳۰ درصد تمرینات‌مان را بتوانیم اجرا کنیم، خیلی خوب می‌شود. تا محوطه جریمه هم رفتیم و موقعیت‌های گل زیادی داشتیم. به تیمی مثل تراکتور پرستاره هیچ موقعیتی ندادیم و این کاری بود که من در این ۷ تا ۸ روز انجام دادم.

او ادامه داد: همه راه‌ها را روی آن‌ها بستیم و در دو نیمه موقعیت‌های خوبی داشتیم. دیگر از دست من خارج است. نمی‌خواهم مظلوم نمایی کنم ولی چیزهای خیلی کوچک مثل یک چسب را هم در رختکن نداریم ولی با همه توانایی‌مان آمدیم  و مردانه ایستادیم و در اواخر بازی هم دو بازیکن امید را به زمین فرستادم چرا که بازیکن دیگری نداشتیم. یک سری حاشیه‌هایی هم برای ما به وجود آمد.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر اضافه کرد: در کمبود بازیکن یکی از نفرات‌مان یک اتفاق عجیب و غریب برایش افتاد. بازیکن دیگرمان ۴ـ۳ روز است که اصلا خبری از او نداریم ولی با این حال مردانه ایستادیم و درست است در نیمه دوم توپ در اختیار حریف بود اما با چهار جوان توانستیم موقعیت ایجاد کنیم. متاسفم که امتیازات تقسیم شد. برای بازی بعدی آماده می شویم.

او در پاسخ به این سوال که فصل بعد در شاهین می‌مانید؟ گفت: این دست من نیست و دست مسوولان است. برنامه‌ریزی با آن‌ها است و نمی‌توانیم بگویم بیایید با من قرارداد ببندید. کار من را دیدید و سه، چهار سال پیش هم که اینجا بودم خودتان دیدید. همه می‌گویند ای کاش زودتر می‌آمدید اما صحبت کردن در این رابطه هیچ دردی را دوا نمی‌کند. تا به من پیشنهادی بدهند، نمی‌توانم از طرف خودم حرفی بزنم. من آماده کار هستم و عشقم در زمین فوتبال است که بتوانم یک سری جوان را بیاورم و تحویل دهم.

منبع: