هیچ تخلفی نباید در دستگاه قضایی وجود داشته باشد
پیغام: دادستان عمومی و انقلاب استان بوشهر گفت: قوه قضاییه عزم خود را برای اجرای عدالت جزم کرده و هیچ تخلفی هرچند کم هم نباید در این دستگاه وجود داشته باشد.
كدخبر: 115443
1399/04/08

 به گزارش «پیغام» به نقل از ایرنا؛ علی حسن پور  در آیین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دیر با گرامیداشت هفته قوه قضاییه افزود: مدیران در برقراری عدالت نقش سازنده ای دارند و مدیر باید روی مجموعه خود نظارت داشته باشد تا تخلفی صورت نگیرد.

وی اضافه کرد: قاضی بر اساس قانون، وجدان و عدل رای می‌دهد و باید پشتوانه حقوق فردی و اجتماعی باشد زیرا برقراری عدالت از اوصاف قوه قضاییه است و ریشه امنیت به عدالت بر می‌گردد.

حسن پور ادامه داد: شهید بهشتی ولایت مدار بود و ولایت مداری را یکی از ویژگی‌های مدیر می‌دانست.

دادستان عمومی و انقلاب استان بوشهر افزود: آگاهی مردم در کاهش جرم مهم است و باید آگاهی خود را نسبت به قانون افزایش دهند تا فریب افراد مجرم را نخورند.

وی در ارتباط با پرونده‌های مضاربه صوری استان بوشهر گفت: پرونده مضاربه صوری در استان که افراد زیادی را فریب داد هیچ منشا قانونی و شرعی نداشت و برای هر دو پرونده حکم صادرشده‌است.

دادستان عمومی و انقلاب استان بوشهر اظهارداشت: شهرستان دیر بدون حاشیه بوده‌است و این ناشی از تدبیر مدیران اجرایی و تعامل با همدیگراست و باید این انسجام و تعامل حفظ شود تا شاهد هیچ حادثه‌ای نباشیم.

وی ضمن قدردانی ازتلاش های خوب احمدی دادستان سابق دیر و موفقیت برای یزدانی پور دادستان جدید این شهرستان گفت: احمدی دادستان فعال استان بود و یزدانی هم از قضات خوب، خوشنام و تحیلکرده است که امیدواریم با مجموعه شورای تامین و مدیران اجرایی تعامل خوبی داشته باشد.

منبع: