معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان بوشهر:
تحقق یک درصد درآمدهای نفتی و گازی مشکلات پرداختی فرهنگیان را کاهش می دهد
پیغام: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: تحقق یک درصدی درآمدهای نفتی و گازی مشکلات پرداختی به فرهنگیان استان را کاهش می دهد.
كدخبر: 111251
1398/08/12

به گزارش «پیغام»؛ غلامرضا دانش فر،در نشست معاونین پشتیبانی ادارات مناطق و شهرستان های استان در بندر دیر با بیان برخی تنگناهای مالی و افزایش هزینه ها در آموزش و پرورش استان، اظهارداشت: درصورت تحقق یک درصدی درآمدهای نفتی و گازی از شرکت های عسلویه به آموزش و پرورش استان مشکلات پرداختی به فرهنگیان استان تا اندازه زیادی کاهش می یابد.

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان افزود: از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و متولیان حوزه نفت و گاز درخواست داریم برای اختصاص سهم یک درصد درآمدهای نفتی و گازی به آموزش و پرورش استان مساعدت نمایند.

  

وی ادامه داد:تلاش ها در حوزه معاونت پشتیبانی آموزش و پرورش استان حول این محور بوده است تا با وجود تمام تنگناهای مالی، پرداخت ها( حق الزحمه معلمان حق التدرسی، اضافه کار کارکنان اداری و...)بروز رسانی شود.

دانش فر با اشاره به پرداخت حق الزحمه کارکنان اداری تا پایان شهریورماه سال جاری، تصریح کرد: در همین راستا تمام مطالبات عقب افتاده معلمان حق التدریس تا پایان سال 97 پرداخت گردیده است.

وی اضافه کرد: در تلاش هستیم تا با یافتن منابع مالی جدیدی باقی مانده مطالبات معلمان حق التدریس در سال 98 پرداخت نمائیم.

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان وظیفه اصلی این معاونت را نظارت دقیق بر هزینه کردها دانست و گفت:مهمترین وظیفه معاونت های مالی مناطق و شهرستان ها این است که منابعی که به سختی به دست می آیند با دقت ویژه ای برهزینه کردشان نظارت داشته باشند.

وی اضافه کرد: وظیفه ما انتخاب روش های درست و کارآمد است که باعث بهبود کیفیت و کاهش هزینه ها می شود.

در این نشست ابتدا رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان دیر و سپس روسای ادارات داخلی معاونت پشتیبانی اداره کل و معاونان پشتیبانی ادارت آموزش و پرورش گناوه و عسلویه به بیان برخی مسائل و مشکلات حوزه های کاری خود پرداختند.

 

 

منبع: