عضو هیئت مدیره تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر:
2 میلیارد تومان به تیم شاهین شهرداری پرداخت می شود
پیغام: عضو هیئت مدیره تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و معاون توسعه مدیریت و منابع، از پرداخت 2 میلیارد تومان از قرارداد بازیکنان تیم شاهین شهرداری بوشهر خبر داد.
كدخبر: 110384
1398/06/17

به گزارش «پیغام»؛وحید بارگاهی در این باره اظهار داشت:علیرغم تمامی مشکلات اقتصادی که مجموعه مدیریت شهری با آن دست به گریبان است، در راستای پرداخت بخشی از قراردادهای تیم شاهین، 500 میلیون تومان هفته گذشته به این تیم پرداخت شد.

وی در ادامه افزود: انشالله  تا آخر هفته از محل اعتبارات داخلی 500 میلیون تومان دیگر به تیم شاهین تزریق می شود و یک میلیارد تومان دیگر هم در پایان ماه به این تیم پرداخت می کنیم تا بدین وسیله زمینه پرداخت 25 تا 30 درصد قرارداد بازیکنان فراهم شود.

بارگاهی با اشاره به وضعیت تیم فوتبال شاهین شهرداری تصریح کرد: اتحاد و همدلی خوبی بین بازیکنان، کادر فنی و تمامی عوامل این تیم وجود دارد و شهرداری بندر بوشهر نیز علیرغم عدم همراهی و حمایت و کوچکترین کمکی از هر نهاد یا دستگاهی، کماکان به عنوان حامی اصلی این تیم پر طرفدار و با سابقه فوتبال کشور به حمایتهای خود ادامه خواهد داد.

بارگاهی در پایان با اشاره به لزوم حمایت از این تیم بیان کرد: شکست می تواند پل پیروزی باشد و مردم فوتبال دوست بوشهر و هواداران تیم فوتبال شاهین یار دوازدهم ما در بازی خانگی هستند و چشم ما به حضور آن ها در ورزشگاه است که امیدواریم در این فصل برای تیم فوتبال شهرشان سنگ تمام بگذارند ، همانگونه که تاکنون چنین بوده است.

منبع: