رئيس پليس آگاهي فرماندهی انتظامي استان بوشهر:
باند سارقان طلاجات منزل در بوشهر دستگیر شدند
پیغام: رئيس پليس آگاهي فرماندهی انتظامي استان بوشهر گفت: شب گذشته يك باند 5 نفره سارقان طلاجات منزل دستگير و مقاديري طلاي مسروقه از آنها كشف شد.
كدخبر: 108281
1398/02/03

به گزارش«پیغام»، سرهنگ جوشن سهرابی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شب گذشته یک باند پنج نفره سارقان طلاجات منزل دستگیر و مقادیری طلای مسروقه از آنها کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان بوشهر افزود: با اجرای طرح مهار و کنترل سارقان توسط کاراگاهان پلیس آگاهی استان، شناسایی و دستگیری یک باند حرفه‌ای سارقان طلاجات منزل در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با اقدامات علمی و اطلاعاتی، کاراگاهان پلیس شب گذشته به یک دستگاه خودرو در یکی از خیابان‌های شهر بوشهر مشکوک شدند و پس از بررسی و استعلامات لازم بامداد امروز این خودرو در شهر دیلم به همراه پنج سرنشین متوقف شد.

سهرابی بیان کرد: افراد دستگیر شده همگی غیر بومی هستند که با استفاده از پلاک سرقتی اقدام به سرقت طلاجات منزل می‌کردند و مقادیری طلای مسروقه نیز از خودرو آنها کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی از این سارقان ادامه دارد، اظهار داشت: برابر بررسی‌های انجام شده یکی از دلایل افزایش سرقت طلاجات منزل به وسیله سارقان غیربومی کم توجهی شهروندان به توصیه‌های ایمنی و نگهداری طلاجات در منزل و رها کردن منزل بدون حفاظ و نگهبان است.

سهرابی تصریح کرد: شهروندان طلاجات خود را به صندوق امانات بانک بسپارند یا در منزل در محلی مطمئن نگه دارند وهیچگاه منزل را خالی از سکنه رها نکنند.

منبع: