کد خبر : 99156       تاریخ : 1397/02/25 10:37:22
دومین جدا شده‌ی پرسپولیس هم مشخص شد

دومین جدا شده‌ی پرسپولیس هم مشخص شد

فرشاد احمدزاده نیز بعد از سه فصل پیاپی حضور در جمع پرسپولیس و دستیابی به دو قهرمانی امشب به کار خود با این تیم پایان داد.

پیغام: هافبک پرسپولیس در پایان بازی مقابل نماینده امارات در رختکن از دیگر هم‌تیمی‌هایش خداحافظی کرد تا رسما به حضورش در این تیم پایان دهد.

به گزارش‌«پیغام» به نقل از ایلنا، فرشاد احمدزاده نیز بعد از سه فصل پیاپی حضور در جمع پرسپولیس و دستیابی به دو قهرمانی امشب به کار خود با این تیم پایان داد.

احمدزاده که در پایان بازی مقابل الجزیره امارات، قراردادش با پرسپولیس به پایان رسید، طی چند وقت اخیر ترجیح داد به کارش با سرخپوشان ادامه ندهد و پیشنهاداتش را مورد بررسی قرار دهد.

او نیز همانند صادق محرمی با پیشنهاد حضور در فوتبال خارج از ایران مواجه شده و مدیربرنامه مشترک این دو بازیکن برای شماره ۱۰ پرسپولیس نیز پیشنهاد خارجی مطرح کرده تا این بازیکن در پایان بازی امشب تیمش مقابل الجزیره امارات از هم‌تیمی‌هایش خداحافظی کند و آخرین بازی‌اش با پیراهن این تیم را پشت سر گذاشت.

از قطر، سوئد، نروژ و هلند به عنوان مقصد نهایی این بازیکن در فصل آینده یاد می‌شود.

با جدایی احمدزاده و محرمی، اکنون سه بازیکن دیگر این تیم به پایان قراردادشان رسیده‌اند و باید دید باشگاه در مذاکره با مسلمان. کامیابی‌نیا و امیری به چه نتیجه‌ای دست خواهد یافت


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=99156

نظـــرات شمـــا