کد خبر : 99120       تاریخ : 1397/02/24 09:09:15
صنعت نفت کشور تحت تاثیر خروج آمریکا از برجام قرار نمی‌گیرد
رئیس کمیسیون انرژی مجلس:

صنعت نفت کشور تحت تاثیر خروج آمریکا از برجام قرار نمی‌گیرد

پیغام: رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: بعد از خروج آمریکا از برجام یکی از موضوعات اصلی بحث نفت است، بی تردید ایران اسلامی تحت تاثیر این موضوع قرار نخواهد گرفت.

به گزارش«پیغام» به نقل ازمهر، فریدون حسنوند در نشست کمیسیون انرژی در جزیره خارگ اظهار داشت: خدمات اجتماعی در حوزه رصد کمیسیون انرژی است و ما با حساسیت پیگیر این موضوعات هستیم و خروجی این رصد رضایت مردم است.

وی افزود: خارگ به تعداد روزهای دفاع مقدس بمباران شد، خارگ ۳۲ کیلومتر مربع است و نقطه و نقطه آن بمباران شد، اهالی شریف خارگ اینجا مقاومت کردند، ایستادگی کردند و نگذاشتند صادرات نفت خام ایران اسلامی قطع شود.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: بعد از خروج آمریکا از برجام یکی از موضوعات اصلی بحث وزارت نفت است، مطمئنا ایران اسلامی تحت تاثیر این موضوع قرار نخواهد گرفت و تلاش خواهیم کرد اگر موانعی باشد برطرف کنیم. شرایط کاری در این جزیره بسیار سخت است.

حسنوند با اشاره اقدامات مثبت صورت گرفته در حوزه انرژی کشور خاطر نشان کرد: برنامه صبح کمیسیون انرژی بازدید از تاسیسات نفتی خارگ، پتروشیمی خارگ و شرکت نفت فلات خارگ خواهد بود.

نماینده مجلس شورای اسلامی یادآور شد: کمیسیون انرژی به دقت مسائل و مشکلات اهالی شریف جزیره خارگ را زیر نظر دارد و به دنبال راهکار برای حل مشکلات اشتغال و اسناد مالکیت خواهیم بود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=99120

نظـــرات شمـــا