کد خبر : 99107       تاریخ : 1397/02/23 13:56:12
نماینده مجلس: تا بوی متعفن جنازه برجام به محیط زیست آسیب نزده، دفنش کنید

نماینده مجلس: تا بوی متعفن جنازه برجام به محیط زیست آسیب نزده، دفنش کنید

حمیدرضا حاجی بابایی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری، گفت: قرار بود برجام برای جوانان اشتغال ایجاد کند، مشکل معیشت مردم را حل کند و اقتصاد کشور را رونق دهد اما حالا به هر دلیلی مرده است و رییس‌جمهور آمریکا نیز تیر خلاص را به آن زد.

پیغام: یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: از همه مقامات کشور می‌خواهم جنازه برجام را هر چه زودتر دفن کنند تا بوی تعفن آن به محیط زیست آسیب نزند.

به گزارش«پیغام» به نقل از ایسنا، حمیدرضا حاجی بابایی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری، گفت: قرار بود برجام برای جوانان اشتغال ایجاد کند، مشکل معیشت مردم را حل کند و اقتصاد کشور را رونق دهد اما حالا به هر دلیلی مرده است و رییس‌جمهور آمریکا نیز تیر خلاص را به آن زد.

وی خطاب به نمایندگان مجلس و دولتمردان درخواست کرد: دولت و مجلس تلاش کنند از محل گرانی ارز و وضع نامناسب اقتصادی، متناسب‌سازی حقوق میلیون‌ها نفر از مردم را اجرایی کنند. در شأن مجلس و دولت نیست که افزایش حقوق‌ها را طوری تنظیم کنند که فردی که بیش از ۲۰ میلیون تومان حقوق می‌گیرد با افزایش شش درصدی بیش از یک میلیون تومان افزایش حقوق داشته باشد و فردی که حدود دو میلیون تومان حقوق می‌گیرد کمی بیشتر از ۲۰۰ هزار تومان حقوقش اضافه شود. مشکل اساسی امروز کشور این مسائل است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=99107

نظـــرات شمـــا