کد خبر : 99082       تاریخ : 1397/02/23 09:32:45
آب به آسیاب دشمن نریزیم
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر:

آب به آسیاب دشمن نریزیم

پیغام: رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: فضا برای حضور سرمایه‌گذاران در استان بوشهر باز پیغام: نماینده مردم دشتستان درمجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهرگفت:نباید برخی ها همانند رژیم صهیونیستی نسبت به خروج آمریکا از برجام خوشحالی کنند این کار همان آب به آسیاب دشمن ریختن است.

به گزارش«پیغام» به نقل از ایرنا، محمد باقر سعادت در نشست شورای اداری استان بوشهر افزود: نافرجام معرفی کردن برجام از سوی برخی افراد ناآگاه و مغرض نه تنها سودی ندارد بلکه کارامدی نظام را نیز زیرسوال می برد.
وی یادآورشد:ثابت کردن اینکه ایران جنگ طلب نیست و خواستار صلح و دوستی و تعامل دو سویه و منطقی است از مهمترین دستاوردهای مذاکرات هسته ای به شمار می رود.
سعادت گفت: برجام متعلق به دولت دهم نیست بلکه انجام مذاکرات و همه اقدام ها در این رابطه با مشورت انجام شده است و در این شرایط که برخی ها برای زیرسوال بردن دولت تلاش می کنند مدیران و مسئولان باید دستاوردهای برجام را برای مردم توضیح دهند.
رییس مجمع نمایندگان استان بوشهر گفت: مردم و قوای سه گانه بدانند که همه ما اعضای یک جامعه و سوار بریک کشتی هستیم اگر ضربه ای به این کشتی وارد شود همه ما دچار آسیب می شویم.
وی با اشاره به برخی مشکلات اقتصادی دولت افزود: هرچند دولت با فشارهای اقتصادی روبه رواست ولی کارهای بزرگی انجام شده که نباید آنها را نادیده گرفت.
سعادت تصریح کرد: درراستای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در بخش سرمایه گذاری به جای سنگ اندازی به دنبال روان سازی کارها باشیم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=99082

نظـــرات شمـــا