کد خبر : 98389       تاریخ : 1397/01/23 09:45
بازیکنان شاهین برابر شهرداری بندرعباس انتظارات را برآورده کردند
سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر:

بازیکنان شاهین برابر شهرداری بندرعباس انتظارات را برآورده کردند

پیغام:سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهرگفت: با کسب نتیجه رضایت بخش ،بازیکنان این تیم در دیدار با شهرداری بندر عباس انتظارات کادرفنی را بخوبی برآورده کرد.

به گزارش«پیغام» به نقل از ایرنا، مهدی پاشازاده چهارشنبه شب پس از برد 6 بر1 تیمش در برابر شهرداری بندرعباس در جمع خبرنگاران افزود: در نیمه نخست تیم شاهین خوب ظاهر نشد ولی با این حال در نیمه جریان بازی بخوبی به سود شاهین تغییر کرد.
وی بیان کرد:بازیکنان شاهین در این دیدار نمایش بسیار خوبی داشتند که برای بازی های آینده نیز باید این روحیه جنگندگی و انگیزه کسب برد را تداوم دهند.
پاشازاده یادآورشد: کار شاهین برای صعود به لیگ یک هنوز تمام نشده و باید در سه بازی باقیمانده نیز با قدرت برابر حریفان ظاهر شویم.
وی افزود: فرقی ندارد که تیم چند گل دریافت کرده باشد در هر شرایطی باید بدون توجه نتیجه سایر حریفان برای کسب پیروزی تلاش کنیم.
سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: امیدواریم با این برد قاطع حرف و حدیثی برای تیم مطرح نشود همان طور که همگان دیدند در این بازی با ارئه یک فوتبال خب موفق به کسب پیروزی در این دیدار حساس شدیم.
وی افزود: تیم شاهین برای هر بازی استراتژی خاص خود را در پیش می گیرد و این رویه باید تا رسیدن به هدف اصلی که صعود به لیگ دسته یک است ادامه داشته باشد.
پاشازاده یادآورشد: شاهین بوشهر در هفته آینده بازی های در خارج از خانه با تیم پالایش نفت آبادان دیدار می کند که باید از هم اکنون خود را مهیای این بازی مهم کنیم.
وی با تقدیر از هواداران شاهین بوشهر نیز گفت: در این بازی حمایت فوق العادی از تیم داشتند که این حضور پرشور آنها نقش بسزایی در موفقیت تیم شاهین ایفا کرد.
پاشازاده ادامه داد: امیدواریم در یک استادیوم پراز تماشاگر شاهین جشن صعود به لیگ یک بگیرد.
شاهین بوشهر با این برد 17 امتیازی شد و به صدرنشینی خود ادامه داد و تیم شهرداری بندرعباس نیز با هفت امتیاز در رده چهارم جدول باقی ماند.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=98389

نظـــرات شمـــا