کد خبر : 98345       تاریخ : 1397/01/22 10:27:29
۲۱ تعاونی در دهیاری‌های استان بوشهر فعالیت می‌کنند
مدیرکل امور روستایی بوشهر:

۲۱ تعاونی در دهیاری‌های استان بوشهر فعالیت می‌کنند

پیغام:مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر گفت: ۲۱ تعاونی در دهیاری‌های استان فعالیت می‌کنند.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، بهرام نکیسا در نشست مشترک روسای هیئت مدیره و مدیران عامل شرکت‌های تعاونی دهیاری‌های استان بوشهر با اشاره به نقش مهم دهیاری‌ها در توسعه و عمران و آبادانی روستاها اظهار داشت: تعاونی دهیاران نقش مهمی در توسعه، پیشرفت، آبادانی و ایجاد اشتغال در روستاها دارند.

وی از فعالیت  ۲۱ تعاونی در دهیاری‌های استان خبر داد و افزود: منابع و ظرفیت‌های عظیم و خدادادی استان بوشهر فرصتی است تا تعاونی دهیاری‌های این استان از در آمد پایدار بهره‌مند شوند و زمینه توانمندی اعضا و ایجاد اشتغال پایدار روستاها را فراهم کنند و این مهم جز با حضور مدیران عامل با مهارت‌های لازم در عرصه مدیریتی و اقتصادی و عضویت دهیاری‌های استان در تعاونی‌ها مذکور تحقق نمی‌یابد.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر بیان کرد: تعاونی‌های دهیاری‌های استان با هم‌افزایی می‌توانند فرصت‌های شغلی خوبی را برای بیکاران در روستاها بوجود آورند.

نکیسا به ضرورت تشکیل اتحادیه تعاونی‌های دهیاری‌های استان تاکید کرد و گفت: تعاونی‌های دهیاری‌ها با تشکیل اتحادیه دارای توان رقابتی بیشتری به منظور حضور در بازار کار می‌شوند که تعاونی‌های دهیاری‌ها لازم است زمینه و بازاریابی خوبی به منظور صادرات و فروش محصولات و تولیدات ارزشمند روستایی را در داخل و خارج از کشور دنبال کنند.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=98345

نظـــرات شمـــا