کد خبر : 98325       تاریخ : 1397/01/21 14:57
پرسپولیس استرسی برابر پارس جم ندارد/ نتایج درخشانی کسب کردیم

پرسپولیس استرسی برابر پارس جم ندارد/ نتایج درخشانی کسب کردیم

پیغام:سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم تاکید کرد عملکرد تیمش با توجه به نخستین سال حضور در لیگ برتر درخشان بوده است.

به گزارش«پیغام» به نقل از مهر، مهدی تارتار در نشست خبری قبل از دیدار روز چهارشنبه پارس جنوبی برابر پرسپولیس که بعدازظهر امروز در سالن کنفرانس سازمان لیگ برگزار شد ضمن بیان این مطلب افزود: بازی مهمی برابر پرسپولیس پیش رو داریم اما آنها به واسطه قهرمان شدن نیازی به سه امتیاز ندارند.

سرمربی پارس جنوبی جم ادامه داد: کار سخت تری با توجه به بازیکنان جوانمان داریم. آنها استرس ندارند. با این حال فکر می کنم بازی خیلی جذابی برگزار شود و هوادارانی که به ورزشگاه می آیند لذت ببرند.

تارتار درباره دلایل عقب افتادن پارس جنوبی جم در نیم فصل دوم از پرسپولیس اظهار داشت: برای تیمی که نخستین سال حضورش در لیگ برتر را تجربه می کند بسیار درخشان بوده ایم. در بالای جدول هستیم و می خواهیم تلاش های خودمان را ادامه دهیم. می خواهیم بالاتر از رده ششم قرار بگیریم که رکورد پیکانی را که فصل گذشته از لیگ یک آمده بود و آنجا ایستاد را بشکنیم.

وی درباره اینکه امیدهای خود را برای کسب سهمیه آسیا از دست داده است تصریح کرد: باید واقع بین باشیم و بدانیم که کار سختی داریم. می خواهیم بالای جدول باشیم. ماندن در بالای جدول برای تیمی همچون ما بسیار بهتر از جنگیدن در پایین جدول است.

تارتار در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه به فعالیت در این تیم ادامه خواهد داد یا خیر ادامه داد: قلبا دوست دارم برای این تیم کار کنم. زحمات زیادی را به همراه بازیکنان و کادر مدیریت برای موفقیت کشیده ام. اما اگر قرار بر ماندن شد باید تلاش دوچندان کنیم تا نتیجه بگیریم. چون انتظارات بالا رفته است.

وی ادامه داد: متاسفانه مشکلات مالی گریبان تیم را با توجه به قوانینی که داشتیم گرفت. به هر حال مشکلاتی بود که باعث شد دولت نتواند برای تیم هزینه کند و دستش بسته بود. امیدوارم بند و تبصره ای برای کمک به تیم هایی همچون پارس جنوبی که خیلی از جوانان آن منطقه تنها دلخوشی خودشان همین تیم است لحاظ کنند.

سرمربی پارس جنوبی جم درباره احتمال تغییرات در لیست بازیکنان فصل آینده این تیم گفت: هنوز مشخص نیست و بازی های پیش رو را می خواهیم با حداکثر امتیاز پشت سر بگذاریم. هنوز بطور کامل به این موارد فکر نکردم. هنوز خودمان هم بلاتکلیفیم. اگر مشکلات حل نشود احتمال دارد تیمی همچون پارس که قدمت آنچنانی هم ندارد به مشکل بخورد. مهم این است که مسئولان به فکر این تیم باشند.

تارتار در ادامه راجع به تضعیف این تیم در دور برگشت بازیها بار دیگر صحبت کرد و گفت: باختن در ذات فوتبال است و همه تیم ها احتمال دارد که ببازند. منچستر سیتی هم دو بازی قبلی اش را باخت. پس طبیعی است که باید مقابل باخت هم بهترین تصمیم را گرفت. ضمن اینکه ما نباید با مدعیان همیشگی مشخص شویم. بلکه باید با سپیدرود مقایسه شویم که تازه به لیگ برتر آمده است.

وی که سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را در کارنامه فوتبالی اش دارد در خصوص عملکرد پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ نیز اظهار داشت: درابتدا باید قهرمانی پرسپولیس را تبریک بگویم. آنها به حقشان رسیدند. برانکو ایوانکوویچ هم یکی از بهترین مربیانی است که وارد فوتبال ایران شده است. او الگوی بسیار خوبی است و ضمن احترامی که برای مربیان خارجی قائلم باید بگویم تواضع برانکو بسیار زیاد شده است. او تعامل خوبی با مربیان ایرانی دارد و دارای شخصیت مثال زدنی است. امیدوارم سالیان زیادی در ایران بماند و قدرش را بیشتر بدانیم.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=98325

نظـــرات شمـــا