کد خبر : 97952       تاریخ : 1396/12/19 13:25
لیلا رجبی:برای حضور در مسابقات آسیایی اندونزی تردید دارم

لیلا رجبی:برای حضور در مسابقات آسیایی اندونزی تردید دارم

پیغام: عضو تیم ملی دو و میدانی بانوان(رشته پرتاب وزنه)گفت: به دلیل نبود حمایت مالی همچنان برای حضور در مسابقات آسیایی اندونزی تردید دارم.

به گزارش «پیغام»؛ لیلا رجبی در گفت و گو با ایرنا افزود: اکنون از لحاظ قدرتی و تمرینی از آمادگی لازم برخوردار هستم ولی برای حضور در مسابقات آسیایی باید تمرینات خود را بصورت تخصصی پیگیری کنم.
وی بیان کرد: برگزاری تمرینات بصورت تخصصی ماهیانه حدود 80 میلیون ریال هزینه دربردارد که تاکنون در این زمینه حمایتی نشده است.
رجبی یادآورشد:باتوجه به اینکه بازی های آسیایی مرداد ماه سال آینده است برای انجام تمرینات بصورت تخصصی در پنج ماه باقیمانده تا شروع مسابقات نیازمند 400 میلیون ریال کمک مالی هستم.
وی افزود: در صورت تامین نشدن حمایت مالی باید با هزینه شخصی خود را مهیای مسابقات کنم که تاکنون تصمیمی در این زمینه نگرفته ام.
رجبی تاکید کرد: باتوجه به اینکه شمار بانوان مدال آور ایران در رقابت های بین المللی اندک است از مسئولان انتظار حمایت شایسته تری را داریم.
لیلا رجبی بعنوان شهروند افتخاری شهر بوشهر روز گذشته در آیین اختتامیه برنامه های هفته نکوداشت این شهر مورد تجلیل قرار گرفت.
'تاتسیانا ایلیوشچانکا' ورزشکار پرتاب وزنه بلاروسی الاصل است که در زمان برپایی یکی از اردوهای تیم ملی ایران در کشورش با پیمان رجبی، دونده بوشهری آشنا شد و در سال 1386 با او ازدواج کرد و پس از دریافت تابعیت ایرانی و گرایش به دین اسلام، با نام لیلا رجبی یکسال در بوشهر زندگی و سپس در تهران اقامت گزید.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=97952

نظـــرات شمـــا