کد خبر : 97949       تاریخ : 1396/12/19 13:16:15
مسئولان و مقامات در معرفی طرح «اعاده اموال نامشروع» مسئولان پیشقدم شوند
نماینده مردم بوشهردر مجلس؛

مسئولان و مقامات در معرفی طرح «اعاده اموال نامشروع» مسئولان پیشقدم شوند

گفت: از مسئولان و مقامات انتظار می‌رود در معرفی طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان که بیش از ۱۵۰ امضاء از نمایندگان جمع‌آوری شده پیشقدم شوند.

به گزارش «پیغام»؛ حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به ارائه طرح  اعاده اموال نامشروع مسئولان به مجلس شورای  اسلامی اظهار داشت: نمایندگان مجلس اصرار خاصی دارند که این طرح تصویب و اجرا اشود.

وی با بیان اینکه اراده قوی در مجلس برای تصویب این طرح وجود دارد افزود: حساسیت و اراده قوی در مجلس برای تصویب طرح  اعاده اموال نامشروع مسئولان وجود دارد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس با تاکید بر استقبال مسئولان در معرفی این طرح بیان کرد: از مسئولان و مقامات انتظار می‌رود از طرح  اعاده اموال نامشروع مسئولان استقبال کنند و به مردم معرفی شود.

خدری، با تاکید بر شفاف سازی این طرح در بین مردم گفت: مسئولان برای معرفی بیشتر طرح  اعاده اموال نامشروع مسئولان، باید شفاف سازی برای مردم کنند و در این عرصه پیشقدم باشند.

وی، با بیان اینکه 150 تا 160 امضاء در مجلس برای طرح  اعاده اموال نامشروع مسئولان جمع‌آوری شده است خاطرنشان کرد: همه نمایندگان مجلس مُصِر هستند که این طرح به سرانجام برسد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس با اشاره به اینکه طرح   اعاده اموال نامشروع مسئولان در جلوگیری از فساد اثربخش است تصریح کرد: فساد که یکی از چالش‌های دولت و نظام اسلامی ایران است که با تصویب، اجرا و نظارت، طرح  اعاده اموال نامشروع مسئولان می‌تواند بخش عظیمی از فساد جلوگیری کند.

حجت‌الاسلام خدری تاکید کرد: اجرای طرح  اعاده اموال نامشروع مسئولان سبب برگرداندن اعتماد مردم به نظام و مسئولان می‌شود و هیچ گونه چالشی ایجاد نمی‌کند بلکه دلگرمی و اعتماد مردم به نظام افزایش می‌دهد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=97949

نظـــرات شمـــا