کد خبر : 97943       تاریخ : 1396/12/19 13:03:3
راه آهن بوشهر – شیراز اقدام بزرگی در مسیر تحول استان بوشهر است
معاون استانداری بوشهر:

راه آهن بوشهر – شیراز اقدام بزرگی در مسیر تحول استان بوشهر است

پیغام:سرپرست معاونت عمرانی استانداری بوشهر گفت: موضوع اجرای راه آهن بوشهر به شیراز با حضور وزیر راه تعیین تکلیف شد و این اقدام بزرگی در مسیر تحول و توسعه استان بوشهر است.

به گزارش«پیغام» به نقل از مهر، مهرداد ستوده در نشست بانوان عضو شورای شهر و دهیاری های استان بوشهر که با حضور استاندار بوشهر برگزار شد با اشاره به اهمیت و جایگاه شوراها، اظهار داشت: شوراهای اسلامی شهر و روستا چکیده رای مردم هستند و در سطح استان شاهد حضور بانوان در شوراهای شهر و روستاها و همچنین دهیاری‌ها هستیم.

وی با تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا (س)، ایشان را الگوی کامل و جامع برای زنان معرفی کرد و افزود: مهم ترین ویژگی حضرت فاطمه (س) نوع دوستی بوده که امروزه با عنوان مسئولیت اجتماعی یاد می‌شود.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری بوشهر بیان داشت: عدالت از تاکیدات همیشگی امام خمینی (ره) بوده و یکی از مصداق های آن را عدالت جنسیتی عنوان می کردند.

ستوده ادامه داد: در دولت تدبیر وامید نگاه ویژه ای به نقش زنان در جامعه شده و در سطح استان هم شاهد انتصاب نخستین بخشدار و شهردار زن بودیم.

وی اظهار داشت: هر جا به بانوان میدان دادیم  موفق ظاهر شدند و این امر موجب می شود در آینده هم از حضور بیشتر بانوان در عرصه های مدیریتی بهره ببریم.

سرپرست معاونت عمرانی استانداری بوشهر با اشاره به تصویب اعتبار برای اجرای پروژه راه آهن بوشهر - شیراز گفت: با پیگیری و تدبیر استاندار بوشهر در نشست اعضای کمیسیون بودجه در استانداری بوشهر، موضوع اجرای راه آهن بوشهر به شیراز با حضور وزیر راه تعیین تکلیف شد و این اقدام بزرگی در مسیر تحول و توسعه استان بوشهر است.

ستوده خاطرنشان کرد: امیدواریم با تحقق این پروژه یکی از آرزوهای دیرینه مردم استان بوشهر برآورده شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=97943

نظـــرات شمـــا