کد خبر : 97854       تاریخ : 1396/12/13 13:26:20
بزرگداشت اولین مدیرکل آموزش و پرورش استان در هفته نکوداشت بوشهر
مشاور اجرایی مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد؛

بزرگداشت اولین مدیرکل آموزش و پرورش استان در هفته نکوداشت بوشهر

پیغام: مشاور اجرایی مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: به مناسبت هفته نکوداشت بوشهر آیین بزرگداشت اولین مدیرکل آموزش و پرورش استان بعد از انقلاب در شهر بوشهر برگزار می شود.

به گزارش «پیغام»؛ عبدالنبی امیری اظهار داشت: به مناسبت هفته نکوداشت بوشهر، آیین بزرگداشت اولین مدیرکل آموزش و پرورش استان بعد از انقلاب در شهر بوشهر برگزار می شود.
امیری، با توجه به شخصیت مدیریتی و نبوی و تاثیر مستقیم وی به عنوان اولین مدیرکل آموزش و پرورش استان در بعد از انقلاب افزود: روحیه خاص، اخلاق مداری و پیگیری های این چهره ملی، این نیاز حس می شد که افکار و ایده های این شخصیت در بین عموم شناخته شود.
وی با اشاره به حضور  نبوی در مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده مردم در دوره های اول تا سوم مجلس تصریح کرد: این چهره مردمی بدون هیچ چشم داشتی کمر همت به حل مشکلات استان و شهرستان بوشهر بسته بود و به عنوان قدردانی از این چهره این آیین برگزار می شود.
مشاور اجرایی مدیرکل آموزش و پرورش استان در پایان خاطرنشان کرد: آیین بزرگداشت سید محمدحسن نبوی به همت این اداره کل و بنیاد ایران شناسی (شعبه بوشهر) و سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری بوشهر در هفته نکوداشت بوشهر برگزار می شود.
شایان ذکر است، آیین بزرگداشت سید محمدحسن نبوی 14 اسفند ماه در مجتمع فرهنگی نهم دی شهر بوشهر برگزار می شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=97854

نظـــرات شمـــا