کد خبر : 97833       تاریخ : 1396/12/13 09:18
با حمایت  بازیکنان و کادر فنی ایران جوان در لیگ یک ماندگار می شود+عکس

با حمایت بازیکنان و کادر فنی ایران جوان در لیگ یک ماندگار می شود+عکس

پیغام: رییس شورای شهر گفت:با همت و غیرت بازیکنان،کار فنی و حمایت هواداران و مسئولین استان تیم ایران جوان بوشهر در لیگ دسته یک کشور ماندگار می شود .

به گزارش«پیغام»به نقل ازروابط عمومی شورای اسلامی شهر بوشهر شهر؛ ابوذر دهدار با حضور در تمرینات تیم ایران جوان  قبل از بازی حساس این تیم با تیم گل گهر سیرجان گفت تیم ایران جوان بوشهر با قدمت 70ساله یکی از تیمهای قدیمی فوتبال است که به همراه شاهین از پر طرفدار ترین تیمهای موردحمایت مردم بوشهر هستند .
وی با بیان اینکه امروز تنها نماینده استان در لیگ دسته یک کشور در حالت بحرانی  قرار دارد و انتظار داریم با همت و غیرت بازیکنان ،کادر فنی  و حمایت همه فوتبال دوستان بوشهری و حمایت مسئولین استان در بازیهای آینده  شاهد نتایج  خوب این تیم در لیگ دسته یک و ماندگار ی تنها نمایده استان در این مسابقات باشیم .
وی در پایان اظهار داشت: تخصیص اعتبار برای ورزش هزینه نیست بلکه نوعی سرمایه‌گذاری برای سلامت و جلوگیری از ناهنجاری‌های جامعه محسوب می شود. وجود تیم‌های مثل شاهین و ایران جوان  برای نشاط جامعه و از نظر اقتصادی و گردشگری برای شهر بسیار مفید و تأثیرگذار است و به دلیل ارتباط نسل نوجوان و جوان با فوتبال به عنوان ورزش اول استان، وجود یک تیم فوتبال خوب می‌تواند برند و شاخصه‌ای برای معرفی استان و شهر و زمینه ای برای جذب سرمایه‌گذار باشد.

 

 

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=97833

نظـــرات شمـــا