کد خبر : 97812       تاریخ : 1396/12/12 12:46:26
نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز دانش آموزی استان مشخص شدند+عکس
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان بوشهر خبر داد؛

نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز دانش آموزی استان مشخص شدند+عکس

پیغام: مسابقات تنیس روی میز دانش آموزی استان در راستای سی و پنجمین المپیاد ورزشی دانش آموزی با اعلام تیم های برتر پیان یافت.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، حسن قلندری با اشاره به پایان مسابقات تنیس روی میز دانش آموزی استان بوشهر اظهار داشت: این رقابت‌ها، با شرکت 37 تیم از سراسر استان در دو دوره تحصیلی دختران و سه دوره تحصیلی پسران برگزار شد.
قلندری با توجه به نتایج به دست آمده از مسابقات در دوره ابتدایی افزود: در بخش پسران که با شرکت شش تیم برگزار شد، مدرسه فرهنگ بوشهر مقام اول، مدرسه تندگویان جم مقام دوم و مدارس سعدی برازجان و باقرالعلوم ریگ به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند و در بخش دختران این دوره که با شرکت هشت تیم برگزار شد، مدرسه امید انقلاب بوشهر مقام اول، مدرسه ایثار جم مقام دوم، مدارس زینبیه خورموج و شاهد لاله برازجان به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند.

وی با اشاره به اینکه در دوره متوسطه اول هفت تیم از پسران شرکت داشتند، ادامه داد: مدرسه محمد رسول الله برازجان مقام اول، مدرسه علامه دهخدا جم مقام دوم و مدارس شهید مصطفی خمینی بوشهر و المهدی خورموج به طور مشترک به مقام سوم نائل شدند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در دوره متوسطه دوم در بخش پسران نه تیم شرکت داشتند که مدرسه شهید مطهری بوشهر مقام اول، مدرسه باقرالعلوم جم مقام دوم و مدارس طالقانی برازجان و امام خمینی خورموج به طور مشترک سوم به مقام سوم رسیدند و در بخش دختران که با شرکت هفت تیم همراه بود که مدرسه حضرت مریم جم مقام اول، مدرسه ثارالله برازجان مقام دوم و مدارس نجابت بوشهر و فاطمه زهرا دیر به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند.

قلندری با بیان اینکه که برای تقویت استعدادیابی در ورزش تنیس روی میز هماهنگی خوبی بین هیات ورزشی تنیس روی میز و آموزش و پرورش وجود دارد افزود: امیدواریم نتیجه تلاش های همکاران در مسابقات ملی ثمربخش باشد و بتوانیم مقام های خوبی در کشور کسب کنیم.
وی با اشاره به استعدادهای ورزشی دانش آموزی استان اظهار امیدواری کرد:  با توجه به نظم برگزاری مسابقات ورزشی از آموزشگاه تا مرحله کشوری، آموزش و پرورش استان 30 تیم ورزشی را برای مسابقات کشوری سازماندهی می کند.
شایان ذکر است، این دوره از مسابقات به مدت 3 روز در سالن های ورزشی آزادگان و شهید صدوقی شهر بوشهر به صورت مدرسه قهرمان برگزار شد.

 

 

 

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=97812

نظـــرات شمـــا