کد خبر : 97476       تاریخ : 1396/11/26 12:06:44
ساحل گناوه برای گردشگران امن شود

ساحل گناوه برای گردشگران امن شود

پیغام: فرماندار گناوه گفت: ساحل این بندر از ظرفیت های مهم گردشگری شهرستان است که باید محل و جایگاه امنی برای استفاده گردشگران و مردم منطقه باشد.

به گزارش «پیغام» به نقل از ایرنا، سیدعلی پاک نژاد روز چهارشنبه در جلسه مدیریت ساحل این شهرستان افزود: با توجه به اینکه موتورهای چهارچرخ درساحل این بندر فعالیت می کنند، متصدیان نباید این نقطه تفرجگاهی را ناامن کنند که باعث گله مندی و نارضایتی گردشگران و مردم شود.

وی اضافه کرد: باید تلاش کنیم تا از جاذبه های گردشگری این شهرستان بویژه در بخش دریایی و ساحل که همه ساله مسافران و گردشگران زیادی را پذیراست، نهایت استفاده برده شود.

فرماندارگناوه اظهارکرد: نظارت مستمر، تعیین محدوده و نصب تابلو همراه با مشخصات در مکان های مشخص در ساحل برای متصدیان موتورهای چهارچرخ، جت اسکی و قایق های تفریحی در دستور کار دستگاه های مرتبط قرار گیرد.

وی گفت: افرادی که قصد فعالیت ودرآمدزایی از دریا و ساحل این بندر را بویژه در ایام نوروز دارند باید دارای صلاحیت و شرایط لازم از جمله گواهینامه، جلیقه، پلاک و نجات غریق باشند.

پاک نژاد افزود: برگزاری دوره های آموزشی برای افرادی که در ساحل مشغول فعالیت هستند در برنامه کاری متولیان قرار گیرد.

فرماندار گناوه اظهارکرد: داشتن مجوز و رعایت شئونات اخلاقی در فعالیت قایق و شناورهای تفریحی مدنظر باشد و درصورت سهل انگاری دستگاه های ذی ربط برخورد کنند.

وی گفت: نیروی انتظامی در صورت مشاهده موتورهای چهارچرخ در سطح شهر برخورد قاطع و از تردد آنان جلوگیری کند.

پاک نژاد بیان کرد: برگزاری نشست ها باید خروجی داشته باشد و مصوبه ها اجرایی شود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=97476

نظـــرات شمـــا