کد خبر : 97412       تاریخ : 1396/11/24 14:29
قیمت بلیت پروازهای بوشهر- تهران به ۷۰۰ هزار تومان رسید
خدری در تذکر شفاهی:

قیمت بلیت پروازهای بوشهر- تهران به ۷۰۰ هزار تومان رسید

نماینده مردم بوشهر با انتقاد از قیمت های سرسام آور پرواز بوشهر به تهران و بالعکس و رسیدن قیمت بلیت ها به ۷۰۰ هزار تومان، گفت: مسئولان برای ساماندهی به نحوه مدیریت بحران در مواقع بحرانی فکری کنند.

به گزارش«پیغام» به نقل از خانه ملت، عبدالحمید خدری در نشست علنی امروز (سه شنبه، 24 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: درخت تنومند انقلاب اسلامی 40 ساله شده است اما خالقان این انقلاب آنچنان که باید از ثمراتش بهره نبرده اند و مردم به سختی روزگار می گذرانند در حالی که این مردم با تمام پایمردی در دفاع از ارزش های ملی ایستاده اند لذا باید توجه بیشتری به آن ها کرد. 

نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جمهور با بیان اینکه همت به کار بندید و مردانه به میدان آمده و دین خود را به مردم ادا کنید، افزود: مبادا روزی در جمهوری اسلامی این مهم که ما مدیون مردم هستیم، فراموش شود لذا شاید بد نباشد در 40 سالگی انقلاب یک بار دیگر امیدها و آرزوهای مردم را با صدای بلند برای خود بخوانیم و به فکر دردها و معیشت آن ها باشیم.

وی در تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی در خصوص پرواز بوشهر به تهران و بالعکس توضیح داد: این پروازها در چند روز اخیر با تاخیر بسیار روبه رو بوده و با وجود آنکه اکثر بلیت ها چارتر است با قیمت های سرسام آور، بدون هیچ نظارتی تا سقف 700 هزار تومان به مردم فروخته می شود لذا باید جلوی این گران فروشی را گرفت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در خصوص دو بحران زلزله کرمانشاه و بارش برف در اکثر شهرهای کشور گفت: در پی این دو اتفاق بحران مدیریت پررنگ تر از مدیریت بحران بود لذا هیات دولت باید با همت بیشتری برای ساماندهی امور اقدام کند


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=97412

نظـــرات شمـــا