کد خبر : 97360       تاریخ : 1396/11/23 14:17
۱۳۵ دانش‎آموز پسر شیعه و سنی از عسلویه به راهیان نور اعزام شدند

۱۳۵ دانش‎آموز پسر شیعه و سنی از عسلویه به راهیان نور اعزام شدند

پیغام: ۱۳۵ دانش آموز پسر شیعه و سنی شهرستان عسلویه به اردوهای راهیان نور اعزام شدند.

به گزارش«پیغام» به نقل از مهر؛ فرمانده سپاه شهرستان عسلویه صبح دوشنبه در حاشیه آیین اعزام این کاروان گفت: این کاروان با سه دستگاه اتوبوس و سه دستگاه خودروی سواری برای پشتیبانی، سفر خود را آغاز کردند.

سرهنگ مهدی حسن زاده بیان داشت: مدت سفر کاروان راهیان نور عسلویه سه روز است که دانش آموزان در این سفر معنوی از مناطق عملیاتی شلمچه، اروندکنار، فاو و یادمان شهدای عملیات های غرورآفرین هویزه، والفجر و شهدای گمنام اهواز بازدید می کنند.

فرمانده سپاه شهرستان عسلویه خاطرنشان کرد: در کنار بازدید از مناطق عملیاتی جنوب برنامه های مختلف فرهنگی و آموزشی برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

وی بر اهمیت نقش اردوی راهیان نور در میان دانش آموزان تاکید کرد و افزود: هدف از اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی، ترویج فرهنگ مقاومت و حفظ روحیه ایثار و همچنین تشریح ارزش‌های دفاع مقدس است.

حسن‌زاده هدف از برگزاری کاروان‌های راهیان نور دانش آموزی را آشنایی این نسل با رشادت ها، ایثار و فداکاری نسل های قبل برشمرد و بیان کرد: جوانان امروز  با دیدن مناطق عملیاتی از نزدیک می‌توانند رشادت‌های دلاورمردان زمان جنگ را بهتر درک کنند که این مسئله قطعا تاثیرات مطلوب در شکل گیری شخصیت نسل امروز انقلاب دارد.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=97360

نظـــرات شمـــا