کد خبر : 97328       تاریخ : 1396/11/21 11:21:03
برترین ها مسابقه
معاون سوادآموزی استان بوشهر:

برترین ها مسابقه " داستان زندگی" در سطح استانی تقدیر می شوند

پیغام: معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در ششمین روز دهه فجر انقلاب اسلامی در استان بوشهر مسابقه کتاب خوانی بین 488 تن از سواد آموزان ویژه دوره انتقال" با نام« داستان یک زندگی» برگزار شد.

به گزارش«پیغام»؛غلامرضا دانش فر در بازدید ازبرگزاری این دوره از مسابقه کتاب خوانی در مدرسه 22بهمن شهر بوشهر با گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: برای نهادینه شدن بیشتر شعار سال « اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»که در اولین روز سال جاری توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی مطرح گردید؛ مسابقه کتاب خوانی بین 488 تن از سواد آموزان ویژه دوره انتقال" با نام« داستان یک زندگی» در ششمین روز دهه فجر انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور در استان بوشهر نیز اجرا شد.
معاون سوادآموزی استان هدف از برپایی این مسابقات را تقویت مهارت خواندن و نوشتن و بکار بستن آن در زندگی افراد سواد آموز عنوان کرد و گفت: پیام واضع و روشن این مسابقه ملی تقویت خود باوری و اعتماد به نفس برای تولید،اشتغال و حمایت از مصرف کالاهای داخلی خواهد بود.
وی در این بازدید با اشاره به برپایی مسابقه کتاب خوانی« داستان یک زندگی »در چند شهرستان و منطقه دیگر استان، بیان داشت:80 نفر از سواد اموزان دوره انتقال دراین مسابقه کتابخوانی که بر محوریت آموزش، همت و تولید در شهر بوشهر برپا گردید، شرکت کردند.
دانش فر گفت:از سواد آموزان برگزیده شرکت کننده فعال که در سطح استانی بیشترین امتیاز کسب نمایند، تقدیر به عمل خواهد آمد.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=97328

نظـــرات شمـــا