کد خبر : 97317       تاریخ : 1396/11/19 11:24:36
آدم رباها دختر 3ساله را در یک بوستان رها کردند/ پلیس: ردپای آنها را داریم

آدم رباها دختر 3ساله را در یک بوستان رها کردند/ پلیس: ردپای آنها را داریم

پدر دخترک گفته بود ساعت سه بعد‌از ظهر دخترش به همراه خواهر بزرگترش برای خرید از خانه‌شان در محله «ایده لو» خارج شده بودند که دو زن ناشناس به آنها نزدیک شده و درفرصتی مناسب دختر 3 ساله را با خود برده بودند.

به گزارش «پیغام»؛ ایران نوشت: عصر دوشنبه گزارش ناپدید شدن «محدثه» به پلیس آگاهی تبریز اعلام شد. پدر دخترک گفته بود ساعت سه بعد‌از ظهر دخترش به همراه خواهر بزرگترش برای خرید از خانه‌شان در محله «ایده لو» خارج شده بودند که دو زن ناشناس به آنها نزدیک شده و درفرصتی مناسب دختر 3 ساله را با خود برده بودند.

درهمین حال کارآگاهان با بررسی دوربین‌های مداربسته، خودروی پیکان حامل یکی از زنان رباینده را شناسایی و راننده را دستگیر کرده بودند که او منکر اطلاع از ماجرا شده بود. ازسوی دیگر تحقیقات برای شناسایی عاملان گروگانگیری به نتایج خوبی رسیده بود، آدم ربایان پس از تماس با خانواده دخترک، او را در یکی از بوستان‌های شهر رها کردند.سرهنگ اسماعیل پور- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: «ظهر چهارشنبه، فرد ناشناسی با خانواده «محدثه» تماس گرفته و مدعی شده بود دختر سه ساله را در یکی از بوستان‌های نزدیک خانه آنها رها کرده است.

با اعلام این موضوع به پلیس، مأموران کلانتری 21 تبریز به همراه خانواده محدثه به محل مورد نظر رفته و کودک سرگردان را در سلامت کامل پیدا کردند.»وی با اشاره به تداوم تحقیقات در این باره افزود: «پرونده این ماجرا برای ما تمام نشده است و با وجود پیدا شدن کودک ربوده شده، بررسی‌های ما تا دستگیری آدم ربایان ادامه دارد. بی‌شک عاملان این ماجرا با اطلاع از پیگیری‌های گسترده پلیسی، احساس خطر کرده وگروگان‌شان را رها کرده‌اند. ما در این پرونده به سرنخ‌های خوبی رسیده‌ایم و بزودی آدم ربایان را شناسایی و دستگیر خواهیم کرد.»


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=97317

نظـــرات شمـــا