کد خبر : 97311       تاریخ : 1396/11/19 10:46:37
افتتاح 2 پروژه آبرسانی روستایی در شهرستان تنگستان

افتتاح 2 پروژه آبرسانی روستایی در شهرستان تنگستان

پیغام:مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان تنگستان گفت: 2 پروژه آبرسانی روستاهای باغک جنوبی و باغک شمالی این شهرستان همزمان دهه مبارک فجر با 20 میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

به گزارش«پیغام» به نقل از ایرنا، عبدالله خدادادی چهارشنبه شب در آئین بهره برداری از پروژه های یاد شده افزود: با افتتاح پروژه شبکه آبرسانی روستای باغک شمالی 168 خانوار با 506 نفر جمعیت از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند.

وی بیان کرد: عملیات اجرایی این پروژه از سال گذشته با 5.3 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی آغاز که براساس برنامه زمان بندی همزمان با دهه فجر به بهره برداری رسید.
خدادادی افزود: همچنین با بهره برداری از پروژه شبکه آبرسانی روستای باغک جنوبی 2 روستای باغک جنوبی و کاکلی با 411 خانوار و یکهزار و 445 نفر جمعیت از آب شرب سالم برخوردار شدند.
وی افزود: طول خط توزیع این پروژه 25 کیلومتر است که با 15 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به بهره برداری رسید.
فرماندار شهرستان تنگستان نیز گفت: شرکت آب و فاضلاب روستایی در چند سال گذشته در حوزه آبرسانی اقدامات قابل توجهی در سطح شهرستان ارایه کرده است که این اقدامات رضایتمندی حداکثری روستاییان را در برداشت.
عادل دهدشتی افزود: باتوجه به بحران کم آبی که با کمبود بارش در این چند سال تشدید شده صرفه جویی در مصرف آب ضروری است .

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=97311

نظـــرات شمـــا