کد خبر : 97308       تاریخ : 1396/11/19 10:40:41
پایان رقابت های زیرگروه مسابقات لیگ دسته یک فوتبال ساحلی کشور در بوشهر

پایان رقابت های زیرگروه مسابقات لیگ دسته یک فوتبال ساحلی کشور در بوشهر

پیغام: رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: رقابت های گروه چهارم مسابقات زیر گروه لیگ دسته یک فوتبال ساحلی کشور با معرفی 2 تیم صعود کننده به مرحله دوم در بوشهر پایان یافت.

به گزارش «پیغام»؛ محمد نجفی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تیم های آریا خورموج، حسن آباد اشکذریزد، سرخ پوشان کرمانشاه، کیان سمنان و شهرداری چاف چمخاله گیلان پنج تیم گروه چهارم بودند که به مدت پنج روز در زمین فوتبال ساحلی پارک مرجان بوشهر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی بیان کرد: در پایان مسابقات این گروه تیم های آریا خورموج و شهرداری چاف چمخاله گیلان به عنوان تیم های اول و دوم راهی دور دوم شدند.
نجفی اظهارداشت: این مسابقات زیر گروه لیگ یک فوتبال ساحلی کشور محسوب شده و برترین های آن در نهایت به لیگ دسته یک فوتبال ساحلی کشور صعود می کنند.
وی گفت: در گروه سه مسابقات نیز از روز 25 بهمن ماه دریانوردان بوشهر میزبان تیم های ماهان اصفهان، پدیده بندرترکمن، قدس ماهشهر، کوثربندرلنگه و مقاومت شهید نوروزی چلیچه ( چهارمحال وبختیاری) است.
نجفی افزود: در دور پایانی مسابقات که با حضور 2 تیم برتر هر کدام از گروه مرحله مقدماتی برگزار می شود تیم های صعود کننده به لیگ دسته یک فوتبال کشور مشخص می شوند که زمان و مکان برگزاری این مرحله تاکنون مشخص نشده است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=97308

نظـــرات شمـــا