کد خبر : 97285       تاریخ : 1396/11/18 13:34:5
انجمن توانمندان اراده و انگیزه معلولان در گناوه تشکیل شد

انجمن توانمندان اراده و انگیزه معلولان در گناوه تشکیل شد

پیغام: مدیرعامل پایگاه سلامت روان آوای مهرگان گناوه گفت: انجمن توانمندان اراده و انگیزه معلولان تحت پوشش بهزیستی در این شهرستان به همت این پایگاه درقالب یک طرح تشکیل و شروع به فعالیت کرد.

به گزارش «پیغام»؛ معصومه درایی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: این انجمن باهدف نشان دادن لیاقت و بروز خلاقیت معلولان دختر و پسر و مشارکت در فعالیت های اجتماعی تشکیل شده است.

وی اظهارکرد: این انجمن تاکنون چندین جلسه با عناوین یک دست صدا ندارد، دوست داریم به عنوان یک گروه رسمی هویت داشته باشیم و درهم اندیشی ها و نشست های شهر خویش شرکت کنیم، دوست داریم در کنار هم باشیم تا بدانیم و بفهمیم که یاران شبیه خویش را دریابیم، هر آنکه خواهان همراهی و همیاری با ماست با کمال میل می پذیریم و بتوانیم به گناوه ای سرشار از ترقی و تعالی فرهنگی دست یابیم در این پایگاه برگزار کرده است.

مدیرعامل پایگاه سلامت روان آوای مهرگان گناوه گفت: این موسسه زیرنظر بهزیستی و به عنوان یک گروه مردم نهاد به منظور کمک و همیاری به شهروندان در زمینه ارتقای سلامت روان تشکیل شده است.
وی اظهارکرد: افزایش سطح دانش عمومی و تلاش برای افزایش سلامت روان افراد، حمایت از معلولان، برقراری ارتباط با نهادهای دولتی و غیردولتی، انتقال مهارت های کسب شده توسط اعضا به دیگر افراد جامعه، ارائه خدمات مشاوره ای، تلاش برای جذب افراد علاقه مند، متخصص و دارای مهارت برای گسترس جمعیت همیاران از جمله اهداف راه اندازی این پایگاه است.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=97285

نظـــرات شمـــا