کد خبر : 96524       تاریخ : 1396/10/24 11:30:14
اسکله قایقرانی در دهکده گردشگردی بوشهر راه‌اندازی می‌شود

اسکله قایقرانی در دهکده گردشگردی بوشهر راه‌اندازی می‌شود

پیغام: رئیس هیئت قایقرانی استان بوشهر از راه اندازی اسکله قایقرانی باشگاه میداف در دهکده گردشگردی دریایی بوشهر خبرداد و گفت: برای تکمیل این طرح بیش ۳۵ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.

به گزارش «پیغام» به نقل از تسنیم، مهدی زارعی صبح امروز در نشست بررسی  فعالیت‌های قایقرانی بوشهر با اشاره به اینکه ورزشکاران قایقران بوشهری دارای توانمندی بالایی در رشته‌های مختلف قایقرانی هستند اظهار داشت: این ورزشکاران که بیشتر آنان اعضای تیم ملی قایقرانی هستند نقش مهمی در کسب مدال‌های جهانی و آسیایی دارند.

وی، از راه اندازی اسکله قایقرانی باشگاه میداف در دهکده گردشگردی بوشهر خبرداد و  گفت: این اسکله با مساحت240 متر مربع فضای سرپوشیده و 700 متر مربع فضای رو باز، داری فضای جانبه ای سرویس بهداشتی،و رختکن ، اتاق مربیان در حال احداث می باشد.

رئیس هیئت قایقرانی استان بوشهر  با اشاره به اینکه این طرح در دهه فجر امسال تکمیل و مورد بهره برداری قرار  می‌گیرد  بیان کرد: در فاز دوم این طرح نیز سالن بدنسازی و خوابگاه ورزشکاران پیش بینی شده است.                                        

  زارعی با اشاره به ایجاد زیرساخت‌های لازم برای ایجاد اسکله قایقرانی بوشهر با مشارکت بخش خصوصی در دهکده دریایی و گردشگری بوشهر خاطر نشان کرد: برای تکمیل این طرح بیش 35 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.                                                  

وی خواستار حمایت مسئولان برای حمایت از رشته قایقرانی استان بوشهر شد و گفت: با توجه به قابلیت این استان در رشته‌های ورزشی دریایی و آبی به ویژه قایقرانی زیرساخت‌های این رشته در استان  توسعه می‌یابد.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=96524

نظـــرات شمـــا