کد خبر : 96522       تاریخ : 1396/10/24 10:14:04
مسابقات پرشین کاپ بوشهر فرصت معرفی نسل جدید تیم ملی

مسابقات پرشین کاپ بوشهر فرصت معرفی نسل جدید تیم ملی

پیغام: سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت: دومین دوره مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ بوشهر فرصتی ارزشمند برای معرفی نسل جدید تیم ملی است.

به گزارش«پیغام» به نقل از ایرنا؛ مارکو اوکتاویو شنبه شب در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: در این بازی ها با ترکیبی از بازیکنان باتجربه و جوان به زمین مسابقه می رویم و‌ این تورنمنت فرصت و شانس خوبی برای تجربه اندوزی و میدان دادن به بازیکنان جوان است.

وی بیان کرد: هدف اصلی ما در بازی های بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ بوشهر نمایش قدرت و صلابت تیم ملی است و رده سنی بازیکنان برای انتخاب بازیکنان تیم ملی تاثیر زیادی ندارد.

اوکتاویو ادامه داد: با این وجود تنها وضعیت بدنی و فنی بازیکنان شرکت کننده در اردو تعیین کننده ترکیب نهایی تیم ملی است.

وی اضافه کرد: علی میرشکاری، علی درویش، سینا رحمتی، محمد معصومی‌زاده و محمد بهجتی و چند بازیکن دیگر از جمله بازیکنان مستعد تیم فوتبال ساحلی هستند که آینده خوب و درخشانی دارند.

اوکتاویو اضافه کرد: همه ملی پوشان حاضر در اردو‌ در سطح فنی بسیار خوبی قرار دارند و در تلاشیم تا از اردوهای خود تا پیش از شروع مسابقات پرشین کاپ برای پیشرفت هرچه بیشتر تیم، نهایت استفاده را ببریم.

وی در ارتباط با سطح کیفی تیم های ملی اسپانیا، اوکراین و‌ آذربایجان نیز اظهار داشت: بدون شک‌ حریفان ما در مسابقات پرشین کاپ همگی قابل احترام و قدرتمند هستند.

اوکتاویو افزود: در یک سال گذشته این فرصت را داشتم تا بازی تیم های اوکراین و‌ آذربایجان را مشاهده کنم و در ماه گذشته نیز در مسابقات باشگاه های جهان که به میزبانی برزیل برگزار شد بازیهای تیم لوانته که ملی پوشان زیادی از تیم ملی اسپانیا در این‌ تیم‌ حضور دارند را از نزدیک دنبال کردم.

وی بیان کرد: با این شرایط اطلاعات خوبی از این سه تیم‌ دارم و در اردوها روی نقاط ضعف و قوت آنها کار می کنیم تا به نتیجه دلخواه خود در مسابقات دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در ارتباط با سطح مسابقات پرشین کاپ بوشهر اظهار داشت: از نظر من سطح مسابقات پرشین کاپ بسیار بالاست، زیرا تیم های اسپانیا و‌ اوکراین سابقه قهرمانی اروپا را دارند و

تیم ملی آذربایجان نیز در سال های اخیر پیشرفت های بسیار خوبی تجربه کرده است.

اوکتاویو، در ارتباط با میزبانی بوشهر اظهار داشت: فضا و‌ اتمسفر موجود در شهر‌ بوشهر برای بازی های فوتبال ساحلی در سطح بین المللی بسیار مطلوب است.

وی گفت: بوشهر‌ در رشد فوتبال ساحلی ایران بسیار تاثیرگذار است و اکنون یک ورزشگاه زیبا هم‌ دارد که از مردم بوشهر دعوت می کنم با حضور پرشور خود در زمان مسابقات پرشین کاپ باعث پیروزی تیم‌ملی در بازی ها شوند.

دومین دوره مسابقات بین المللی پرشین کاپ فوتبال ساحلی بوشهر با حضور تیم های ملی ایران، اسپانیا، اوکراین و آذربایجان 7 تا 9 بهمن ماه امسال در زمین فوتبال ساحلی دهکده گردشگری این شهر برگزار می شود.

مسابقات یاد شده زیر نظر سازمان جهانی فوتبال ساحلی و فدراسیون فوتبال ایران نظارت و اجرا می‌شود که نمایندگان سازمان مربوطه و دپارتمان فوتبال ساحلی فدراسیون قبل از انجام مسابقات شرایط میزبانی را مورد بررسی کمی، فنی و کیفی قرار می‌دهند.

سال گذشته نخستین دوره این بازی ها با حضور چهار تیم ایران، ایتالیا، اوکراین و لهستان برگزار و تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان به مقام قهرمانی این مسابقات رسید.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=96522

نظـــرات شمـــا