کد خبر : 96501       تاریخ : 1396/10/23 13:41
نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در عسلویه برگزار می‌شود
رییس روابط عمومی منطقه ویژه پارس خبر داد:

نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در عسلویه برگزار می‌شود

پیغام: رئیس امور فرهنگی منطقه ویژه اقتصادی، انرژی پارس جنوبی گفت: برای نشان دادن توانمندی و دست آوردهای صنعت نفت نهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در عسلویه برگزار می‌شود.

به گزارش«پیغام» به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه پارس جنوبی؛ ایوب بنوی با بیان اینکه مهندسان و متخصصان به دستاوردهای مهمی در صنعت نفت و گاز دست یافته‌اند اظهار داشت: متخصصان صنعت نفت ایران اسلامی به فنآوری‌های روز دنیا در حفاری چاههای نفت و گاز، ساخت و نصب تجهیزات دست یافته‌اند که این مهم در اجرای فازهای پارس جنوبی متبلور است.

وی، پارس جنوبی را نمادی از توانمندی متخصصان صنعت نفت ایران دانست و تصریح کرد:برای نشان دادن توانمندی و دست آوردهای صنعت نفت نهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در عسلویه برگزار می‌شود.

رئیس روابط عمومی و امور فرهنگی منطقه ویژه پارس جنوبی با بیان اینکه این نمایشگاه از تاریخ 24 تا 27 دی ماه به میزبانی منطقه ویژه پارس برگزار می‌شود خاطر نشان کرد: نهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور شرکت‌های دولتی و خصوصی حوزه نفت و گاز داخلی و خارجی در عسلویه برگزار می‌شود.

بنوی با بیان اینکه نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برای سومین سال متوالی در عسلویه برگزار می‌شود،تصریح کرد: این نمایشگاه با درایت مدیرعامل منطقه ویژه پارس و بمنظور انعکاس و به نمایش گذاشتن توانمندی ‌ها و دستاوردهای صنعت نفت در منطقه ویژه پارس و با محوریت پارس جنوبی امسال برای سومین سال متوالی در عسلویه و در جوار تاسیسات و صنایع نفت، گاز و پتروشیمی برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: آیین افتتاحیه نهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی روز یکشنبه 23 دی‌ماه درسالن همایش‌های خلیج فارس سازمان منطقه ویژه پارس با حضور مقامات صنعت نفت برگزاری می‌شود


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=96501

نظـــرات شمـــا