کد خبر : 96481       تاریخ : 1396/10/23 11:58:17
دومین تورنمنت بین‌المللی فوتبال ساحلی در بوشهر برگزار می‌شود

دومین تورنمنت بین‌المللی فوتبال ساحلی در بوشهر برگزار می‌شود

پیغام: رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر از برگزاری دومین تورنمنت بین‌المللی فوتبال ساحلی پرشین‌کاپ در بوشهر خبرداد و گفت: این تورنمنت از ۷ بهمن به مدت سه روز در ورزشگاه ساحلی گردشگری بوشهر با حضور تیم‌های خارجی برگزار می‌شود.

به گزارش «پیغام»؛ محمد نجفی در گفت‌وگو با تسنیم؛ با اشاره به اینکه  تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی بوشهر دارای رتبه برتر است اظهار داشت: تیم فوتبال دریانوردان پارس جنوبی بوشهر قهرمان لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران است.

وی با بیان اینکه تیم ملی فوتبال ساحلی ایران از تیم‌های برتر جهان است  تصریح کرد: تیم ملی فوتبال ساحلی ایران جز 4 تیم برتر جهان است که بیشتر بازیکنان آن از تیم دریانوردان پارس جنوبی بوشهر است.

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر با اشاره به برگزاری دومین تورنمنت بین‌المللی فوتبال ساحلی پرشین‌کاپ در بوشهر گفت: با توجه به وجود ظرفیت‌های بالای ورزش فوتبال ساحلی در استان بوشهر این استان در دومین سال به عنوان میزبان برگزاری تورنمنت بین‌المللی فوتبال ساحلی پرشین‌کاپ  تعیین شده است.

نجفی با بیان اینکه بوشهر آماده میزبانی از مسابقات فوتبال چهار جانبه ساحلی جهانی است گفت: همه امکانات لازم برای برگزاری مطلوب این تورنمنت معتبر جهانی آماده می‌شود.

وی با بیان اینکه این تورنمنت از 7 بهمن به مدت سه روز در ورزشگاه ساحلی گردشگری بوشهر برگزار می‌شود خاطر نشان کرد: سه تیم ملی اسپانیا، آذربایجان، اوکراین و ایران در این مسابقات شرکت می‌کنند.

رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر با اشاره به اینکه این رویداد تاریخی زیر نظر سازمان جهانی فوتبال ساحلی و فدراسیون فوتبال ایران نظارت و اجرا می‌شود گفت: نمایندگان سازمان مربوطه و دپارتمان فوتبال ساحلی فدراسیون قبل از انجام مسابقات شرایط میزبانی را مورد بررسی کمی، فنی و کیفی قرار می‌دهد.

نجفی با قدردانی از تلاش‌های سال گذشته مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی و مدیر باشگاه ورزشی پارس جنوبی در پذیرش این میزبانی و قبول هزینه‌های پشتیبانی و حمایتی برای برگزاری این تورنمنت بیان کرد: امیدواریم بتوان با مشارکت باشگاه میزبان و هیئت فوتبال و سایر دستگاه‌های مرتبط به نحو شایسته‌ای دومین تورنمنت بین‌المللی فوتبال ساحلی پرشین‌کاپ در بوشهر برگزار شود.

وی، بیان کرد: بر اساس تاکیدات رئیس فدراسیون فوتبال ایران،  بوشهر با داشتن زیرساخت‌های لازم و موقعیت خاص آب و هوایی  هر سال میزبان مسابقات فوتبال ساحلی جهانی می‌شود.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=96481

نظـــرات شمـــا