کد خبر : 96476       تاریخ : 1396/10/23 11:32:10
200 میلیارد ریال دستاورد سفر استاندار بوشهر برای رونق تولید و اشتغال در دیلم
معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری دیلم:

200 میلیارد ریال دستاورد سفر استاندار بوشهر برای رونق تولید و اشتغال در دیلم

پیغام: معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری دیلم گفت: در سفر ماه جاری استاندار بوشهر به این شهرستان، 200 میلیارد ریال تسهیلات برای شتاب بخشیدن به توسعه، رونق تولید و اشتغال در این منطقه در نظر گرفته شد.

به گزارش «پیغام»،محمد طاهری درگفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: موافقت با تامین و اعطای این میزان تسهیلات بصورت سرمایه ثابت و در گردش برای تکمیل و رونق 18 طرح فعال، نیمه فعال و راکد تولیدی، صنعتی و کشاورزی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تاثیر زیادی در شتاب بخشیدن به تولید و اشتغال در این شهرستان خواهد داشت.

وی گفت:درصورت تکمیل این طرح ها، بیش از یک هزار فرصت شغلی برای جوانان جویای کار شهرستان دیلم فراهم خواهد شد.
معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری دیلم اظهارکرد: مصوب شدن 10 میلیارد ریال اعتبار برای آغاز عملیات اجرایی فاز 2 بلوار شی نیز (بلوارساحلی رینگ جنوبی) با اتصال به محور گناوه و پنج هزار میلیون ریال به منظور اجرای طرح ساماندهی ورودی شهر دیلم از سمت استان خوزستان از دیگر دستاوردهای این سفر است.
وی افزود: بازدید از سه طرح اقتصادی به نمایندگی از طرح ها،تقدیر از 6 سرمایه گذار،کارآفرین و فعالان حوزه اقتصادی دربخش عمومی،دانشجویی و دانش آموزی، نشست با فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران شهرستان در بخش های صنعتی، کشاورزی، گردشگری، تجارت و بانوان و دستور پیگیری حل مشکلات مردمی در ملاقات عمومی از برنامه های دیگر استاندار بوشهر به شهرستان دیلم بود.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=96476

نظـــرات شمـــا