کد خبر : 96473       تاریخ : 1396/10/23 11:26:59
روند جذب سواد آموز در استان بوشهر با شتاب بیشتری ادامه یابد
معاون سوادآموزی استان بوشهر:

روند جذب سواد آموز در استان بوشهر با شتاب بیشتری ادامه یابد

پیغام:معاون سوادآموزی اداره کل اموزش و پرورش استان گفت: باید روند جذب سواد آموز در دوره سواد آموزی با شتاب بیشتری ادامه یابد.

به گزارش «پیغام»؛ غلامرضا دانش فر در جلسه بررسی چگونگی جذب بیشتر افراد بی سواد استان با یادآوری این موضوع که" از ابتدا سال جاری تاکنون موفقیت های فراتر از صد درصدی در زمینه در جذب سواد آموز دوره انتقال داشته ایم" اظهار داشت:هدف اصلی حوزه سواد آموزی استان تحت پوشش قرار دادن تعداد بیشتری از افراد سواد آموز بوده است که این روند باید با شتاب بیشتری ادامه یابد.
وی آمار بالای بی سوادی در گروه سنی 10 تا 20 ساله در به عنوان یک زنگ خطر جدی دانست و افزود: مسئولان و کارشناسان سواد آموزی در شهرستان ها و مناطق هیجدگانه استان از فرصت پیش آمده( 23  تا 28 دی ماه  1396 )حداکثر توان خود را برای جذب  افراد بی سواد شهری و روستایی بکار ببندند.
دانش فردر بخشی دیگر از سخنان خود به برگزاری مسابقه انشاء نویسی پرسش مهر ریاست جمهوری در ایام بزرگداشت هفته سوادآموزی  پرداخت و گفت:این مسابقه از اول تا هفتم دی ماه  سال جاری در 95 کلاس دوره انتقال با شرکت 957 نفر برگزار گردید.
دانش فر ادامه داد: شهرستان های دشتستان، گناوه و بوشهر دارای بیشترین شرکت کننده در این دوره از مسابقات بودند.
وی از حضور حداکثری بانوان در مسابقه انشاء نویسی پرسش مهر ریاست جمهوری خبر دادو گفت:بزودی از این تعداد بانوی شرکت کننده استانی، در سطح کشور تقدیر به عمل خواهد آمد.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=96473

نظـــرات شمـــا