کد خبر : 96406       تاریخ : 1396/10/20 12:16:40
 سرمربی پارس جنوبی، سفیر المپیاد ورزشی درون مدرسه ای استان شد
معاون تربیت بدنی وسلامت آموزش و پرورش استان بوشهر:

سرمربی پارس جنوبی، سفیر المپیاد ورزشی درون مدرسه ای استان شد

پیغام: معاون تربیت بدنی وسلامت آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی سفیر المپیاد ورزشی درون مدرسه ای استان شد.

به گزارش «پیغام»؛حسن قلندری معاون تربیت بدنی وسلامت آموزش و پرورش استان در نشست با کارشناسان حوزه ی معاونت تربیت بدنی و سلامت اظهار داشت: مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی و محمدحسین زاهدی فرد داور خوش آتیه استان، سفیر المپیاد ورزشی درون مدرسه ای استان شد.
قلندری ادامه داد: این دو چهره سرشناس ورزشی در برگزاری المپیاد های درون مدرسه همکاری خوبی داشته اند.
این مقام مسئول افزود: ترویج ورزش همگانی و توسعه آن از اهدافی است که با همکاری تارتار و زاهدی فرد در مدارس استان اجرا خواهد شد.
قلندری تصریح کرد: کمک به اعتلای ورزش آموزشگاهی و استعدادیابی در مدارس استان از فعالیت های و علاقه های این دو نفر است که آموزش وپرورش استان در این زمینه، از تخصص آن ها استفاده خواهد کرد.
وی بابیان اینکه طرح یاد شده باعث رونق فعالیت ورزشی دانش آموزش شده است افزود: در این ارتباط بیشتر استانهای کشور قهرمانان ملی خود را به عنوان سفیر این المپیاد معرفی کرده اند.
معاون تربیت بدنی وسلامت آموزش و پرورش استان یادآور شد: قهرمانان ملی در نقش سفیر المپیاد ورزشی دورن مدارس می توانند با حضور در مدارس و با هماهنگی مسئولان تعلیم و تربیت به ترویج فرهنگ ورزش قهرمانی، ورزش همگانی و سبک زندگی سالم برای دانش آموزان بپردازند.
قلندری ضمن اشاره به لزوم توجه خاص به ورزش آموزشگاهی، برگزاری المپیادهای ورزشی درون مدرسه‌ای را در این وسعت زمینه‌ ساز بروز استعدادهای نهفته دانش‌آموزان کشور و استان دانست و گفت: دروازه ورود دانش‌آموزان به ورزش قهرمانی، حضورفعال و پرشور در ورزش آموزشگاهی است.
وی همچنین از تحت پوشش قرار گرفتن 10 هزار نفر از دانش آموزان در این المپیادها یاد کرد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=96406

نظـــرات شمـــا