کد خبر : 96403       تاریخ : 1396/10/20 10:41:35
ورزشکاران راه یافته به مسابقات آسیایی اندونزی حمایت مالی می شوند
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر:

ورزشکاران راه یافته به مسابقات آسیایی اندونزی حمایت مالی می شوند

پیغام: مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: ورزشکاران این استان در صورتی که به بازیهای آسیایی و پارا آسیایی جاکارتا 2018 راه یابند مورد حمایت قرار می گیرند.

به گزارش«پیغام» به نقل از ایرنا، احمد بهروزیان‌فرد سه شنبه شب در نشست مجمع انتخابات هیات ورزشهای نابینایان و کم بینایان استان بوشهر افزود: ورزشکاران استان بوشهر در عرصه های بین المللی همواره درخششی قابل توجه داشتند که نمونه آن مسابقات بین‌المللی چندی پیش جمهوری چک است که 41 مدال رنگارنگ برای این استان به همراه داشت.

وی بیان کرد: انتظار می رود با درخشش ورزشکاران استان بوشهر در مسابقات 2018 جاکارتا اندونزی نیز شاهد افتخارآفرینی های ارزشمندی برای استان باشیم.
بهروزیان فر در ارتباط با فعالیت های هیات ورزش کم بینا و نابینای استان بوشهر گفت: این هیات اکنون در سه شهرستان بوشهر، دشتستان و گناوه و فعال است که برنامه ریزی برای فعال شدن این هیات در سایر شهرستان های استان نیز در دستور کار قرار دارد.
وی بیان کرد: ورزشکاران نابینا و کم بینای استان بوشهر با وجود کمبودها همواره افتخار آفرینی خوبی در سطح ملی و بین المللی از خود برجای گذاشته اند.
در این مجمع محمدرضا ابراهیم زاده با کسب 12 رای به مدت 4 سال دیگر در سمت رئیس هیات ورزش های نابینایان و کم بینایان استان بوشهر ابقا شد.


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=96403

نظـــرات شمـــا