کد خبر : 95063       تاریخ : 1396/09/14 12:23:33
۲۵۰ واحد تولیدی و اقتصادی مشکل‌دار در استان بوشهر ساماندهی شد
معاون استاندار بوشهر:

۲۵۰ واحد تولیدی و اقتصادی مشکل‌دار در استان بوشهر ساماندهی شد

پیغام: معاون استاندار بوشهر گفت: بیش از ۲۵۰ واحد تولیدی و اقتصادی مشکل‌دار در استان بوشهر ساماندهی شده که اینگونه خدمات باید اطلاع‌رسانی شوند.

به گزارش «پیغام» به نقل از خبرگزاری تسنیم ، سعید زرین‌فر صبح امروز در گردهمایی مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر با تاکید بر اهمیت و جایگاه روابط عمومی‌ها اظهار داشت: نقش روابط عمومی‌ها در موفقیت دستگاه‌های اجرایی بسیار مهم و تاثیرگذار است و تقویت روابط عمومی امری مهم است.

وی با تاکید بر لزوم استفاده از شیوه‌های جدید اطلاع‌رسانی افزود: برای ارتباط بیشتر با مردم و اطلاع‌رسانی دقیق‌تر و همه‌جانبه‌تر باید به شیوه‌های نوین اطلاع‌رسانی مجهز شویم و روابط‌عمومی‌ها باید خود را روزآمد کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر خاطر نشان کرد: مدیران باید از خواسته‌های عمومی مطلع باشند و روابط عمومی هر دستگاه در احصای این خواسته‌ها و نیازها و انعکاس به مدیر می‌تواند تاثیرگذار باشد.

زرین‌فر با تاکید بر انعکاس خدمات دولت تصریح کرد: دولت منتخب مردم است و مردم حق دارند بدانند که دولت چه خدماتی ارائه کرده و روابط عمومی‌ها باید در این حوزه با کیفیت بالایی ورود کنند.

وی بیان کرد: انعکاس مطلوب خدمات دولت مورد تاکید قرار دارد و روابط عمومی ها باید این نگاه را که "فلسفه وجودی ما خدمتگزاری است " نهادینه کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر ابراز کرد: یکی از سرمایه‌های بزرگ هر نظام، اعتمادی است که مردم نسبت به آن داشته باشند و بدون تردید روابط عمومی‌ها می‌توانند در تقویت اعتماد عمومی نسبت به حاکمیت موثر باشند.

زرین‌فر افزود: روابط عمومی قوی آنست که خود را نسبت به مردم پاسخگو بداند و روابط عمومی باید ارتباط دهنده مردم و حاکمیت باشد.

وی با تاکید بر لزوم اطلاع‌رسانی خدمات مسئولان گفت: در یکسال اخیر بیش از 250 واحد تولیدی و اقتصادی مشکل‌دار در استان بوشهر ساماندهی شده که اینگونه خدمات باید اطلاع‌رسانی شوند.

زرین‌فر بیان کرد: روابط عمومی‌ها در کنار انعکاس اخبار باید نسبت به بازخورد اخبار نیز واکنش نشان دهند و ارتباط با مردم را حفظ کنند.

 


  منبع: پایگاه خبری تحلیلی پیغام
       لینک مستقیم   :   http://peigham.ir/shownews.aspx?id=95063

نظـــرات شمـــا